SP nr 4, GS nr 1, I LO i ZSE najlepsze w sztafetowych biegach przełajowych

SP nr 4, GS nr 1, I LO i ZSE najlepsze w sztafetowych biegach przełajowych
fot. PCEiKK Bolesławiec W mistrzostwach powiatu triumfowały ekipy ze Szkoły Podstawowej nr 4, z Gimnazjum Samorządowego nr 1, I Liceum Ogólnokształcącego i Zespołu Szkół Elektronicznych.
istotne.pl bieg, pceikk bolesławiec

Za nami Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Klasyfikacja szkół podstawowych:

  • dziewczęta
    1. SP nr 4 Bolesławiec (Magda Filipiak, Klaudia Woch, Pola Burczyk, Weronika Wawrzkiewicz, Klaudia Iwanowska, Zofia Kołodziej, Amelia Jackowska, Iga Kędzierska, Ola Jacenty i Julia Sandak; op. Daniel Zięba)
    2. SP Nowa Wieś
    3. SP nr 1
  • chłopcy
    1. SP nr 4 (Jakub Szewczuk, Aleksander Sienkiewicz, Jakub Piskorowski, Jakub Bujnicki, Krzysztof Kot, Eryk Giegier, Tomek Antoniuk, Michał Kulbida, Mikołaj Reformat i Szymon Fita; op. Rafał Kwieciński)
    2. SP nr 1
    3. SP Iwiny.

Klasyfikacja gimnazjów

  • dziewczęta
    1. GS nr 1 (Eryka Janiec, Aleksandra Niezgoda, Weronika Godek, Magdalena Przystarz, Anna Rudek, Magdalena Polańska, Wiktoria Woźniak, Martyna Czerner, Julia Olszewska, Julia Skuła, Eliana Pakalusz i Natalia Bartkowiak, op. Ryszard Posacki)
    2. Gimnazjum Nowa Wieś
    3. Gimnazjum Iwiny
  • chłopcy
    1. GS nr 1 (Filip Bednarz, Kamil Kawka, Mateusz Giergielewicz, Miłosz Kozioł, Kacper Guzowski, Oskar Michałek, Jakub Gwiżdż, Kacper Pitek, Kamil Bartkowiak, Czarek Jarczewski, Maksymilian Rozmus i Kamil Tyndy; op. Elżbieta Rowgało)
    2. Gimnazjum Nowogrodziec
    3. Gimnazjum Iwiny.

Klasyfikacja szkół ponadgimnazjalnych

  • dziewczęta
    1. I LO (Małgorzata Narecka, Karolina Ligiżyńska, Marta Maczkowiak, Aneta Klementowska, Klaudia Grabarz, Joanna Nawrocka, Julia Rozenbajgier, Maria Górska, Klaudia Petters i Natalia Regińska; op. Barbara Sobczyszyn)
    2. II LO
    3. ZSOiZ
  • chłopcy
    1. ZSE (Paweł Jóźwiak, Tobiasz Legieżyński, Dawid Lizak, Eryk Marks, Oliwier Gasiak, Nikodem Borecki, Patryk Pierożek, Szymon Ludziak, Igor Kowalski i Oskar Wilk; op. Paweł Wiśniewski)
    2. II LO
    3. ZSM.

Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr.

PCEiKK/ii