Wojna płci, duża dawka humoru w najlepszym wydaniu w Forum

Wojna płci, duża dawka humoru w najlepszym wydaniu w Forum
fot. BOK-MCC Krakowskie trio: Basia Tomkowiak, Michał Pałubski i Adam Małczyka zapewniło doskonałą zabawę nawet najbardziej ponuremu widzowi.
istotne.pl bok-mcc, kino forum, formacja chatelet

W swoim dwugodzinnym programie Formacja Chatelet poruszyli relacje damsko-męskie przedstawiając śmieszność codziennych życiowych sytuacji. W najnowszym programie „Wojna płci” spojrzenie na relacje damsko-męskie zostało wzbogacone ciętym dowcipem i skeczami na wysokim poziomie artystycznym. Jak powszechnie wiadomo konflikt między kobietami i mężczyznami trwa od zarania dziejów. Zapewne dlatego motywem przewodnim występu krakowskich kabareciarzy była piosenka o Adamie i Ewie, której fragmenty przeplatane były na przemian ze skeczami. Podczas spektaklu wyświetlane były także przezabawne, krótkie filmiki z życia par.

Publiczność podczas wykładu profesora Małczyka poznała podstawowe zasady, jakie obowiązują podczas pierwszej randki. Obejrzała scenkę sytuacyjną „Kolory” w której mąż na polecenie żony, wybiera w sklepie kolor farby do kuchni, co mimo ogromnej pomocy sprzedawcy, okazuje się niezwykle karkołomnym zadaniem. W skeczu „Zakład matrymonialny”, który także wzbudzał salwy śmiechu, poszukiwanie idealnej kobiety ostatecznie prowadzi do skonstruowania damskiego robota, co i tak daje zupełnie odwrotny skutek. Ostatecznie widzowie dowiedzieli się, że większość nieporozumień między kobietami i mężczyznami, wynika z różnic w sposobie ich myślenia. Podczas występu w Bolesławcu kabareciarze odkryli nową jednostkę chorobową – górczycę, a widzowie poznali jeden z efektów ubocznych działania magnezu.

Zarówno publiczności jak i kabareciarzom trudno było zakończyć spotkanie, o czym świadczą czterokrotne bisy. Na zakończenie nie zabrakło wspólnej fotki.

Przed nami kolejne występy w ramach kulturalnych czwartków w Forum. Szczegóły znajdziesz tutaj lub na stronie: kino.boleslawiec.pl. Zapraszamy.

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC