Król życia z Więckiewiczem w Forum

Król życia z Więckiewiczem w Forum
fot. BOK-MCC Od dziś, 25 września, na ekranie kina premierowo przezabawna i bardzo pozytywna komedia „Król życia” z Robertem Więckiewiczem w roli głównej.
istotne.pl bok-mcc, kino forum, robert więckiewicz, król życia

Film „Król życia” opowiada o Edwardzie, którego wszystko denerwuje. Jakby chodził ciągle w za ciasnych butach. Złośliwy dla żony, niecierpliwy dla córki, prawie nie ma czasu dla swego starego ojca.

Któregoś dnia ulega groźnemu wypadkowi. W wyniku niespodziewanych zdarzeń porzuca swoje dotychczasowe życie, by na nowo odkryć żonę, córkę i otaczający go świat. Zaczyna być szczęśliwy i dostrzegać ludzi i rzeczy, które przecież ciągle go otaczały. Podobno szczęście jest zaraźliwe na odległość 800 metrów. Na to wygląda, bo główny bohater roztacza taką pozytywną aurę. Edward nigdzie nie wyjeżdża, nie ucieka w podróż dookoła świata, nie jedzie do Amazonii. Mieszka w tym samym mieszkaniu, chodzi tym samym chodnikiem, spotyka tych samych ludzi, ale wszystko jest inne.

Jeszcze przez tydzień na naszym ekranie „Klub włóczykijów”, dramat obyczajowy „Czy naprawdę wierzysz?” oraz „Everest” spektakularny thriller akcji oparty na jednej z najtragiczniejszych w historii wypraw na Mount Everest. Szczegóły i rezerwacja na stronie kina Forum w Bolesławcu.

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC