3. Urodziny Galerii. Do zdobycia 3333 złotych

3. Urodziny Galerii. Do zdobycia 3333 złotych
fot. Galeria BCC Już w najbliższą sobotę, 21 listopada, Galeria Bolesławiec City Center świętuje trzy lata w Bolesławcu. Mamy nadzieję, że dołączycie do tego wydarzenia i odwiedzicie nas od 11:00 do 18:00.
istotne.pl galeria bcc

W sobotę 21 listopada odbędzie się finał akcji promocyjnej, dotyczącej zbierania paragonów w sklepach BCC. Przez cały dzień funkcjonować będzie stoisko informacyjne, na którym będzie można zgłosić swój udział w akcji i okazać zebrane paragony. W ramach akcji przewidujemy nagrody w wysokości 3333 zł, 2222 zł, 1111 zł dla trzech osób, które zbiorą największą ilość paragonów na kwotę minimum 30 zł, a także 50 dodatkowych nagród w wysokości 200 zł. Ogłoszenie wyników nastąpi o 14:00 w niedzielę 22 listopada 2015 roku.

Nie może Was zabraknąć! Trzecie urodziny świętuje się tylko raz w życiu. A gwarantowana rzeka atrakcji popłynie nie tylko z rąk naszych Promotek – które jak wiecie od kilku dni mają już swoje imiona, za sprawą naszych fanów na facebooku – ale również Piratów, którzy swoje skarby wraz z Promotkami ukryją w poszczególnych sklepach, biorących udział w akcji.

Monsterek, Karolek, Lolo i Rabatek rozdadzą specjalne Promotki zaprzyjaźnionym sklepom gdzie będą czekały na Was specjalne urodzinowe promocje, abyście mogli uzbierać więcej paragonów i zwiększyć szanse w głównym konkursie! Korzystajcie z promocji i świętujcie 3 Urodziny Galerii Bolesławiec City Center razem z nami!

Za oknami deszcze, a w Galerii, jak zawsze gorąco! Nic tak nie poprawia jesiennego humoru jak udane zakupy w korzystnych cenach. Promocje czekają. Bolesławiec City Center Twoja Galeria Korzyści! Regulamin akcji promocyjnej. Zapraszamy! Przyjdźcie i świętujcie razem z nami. O godzinie 17.00 czekać na Was będzie również wspaniały urodzinowy tort tego dnia nie wolno odmawiać sobie słodyczy.

Sobotni program 3. urodzin Galeri BCC

 • 11:00 Przywitanie przez Jacka Sparrowa, zapowiedź atrakcji i promocyjnych
 • urodzinowych ofert, zaproszenie do udziału w akcji promocyjnej związanej z paragonami
 • 11:00-16:00 MiniDżungla strefa atrakcji prowadzona przez Małpkę FikiMiki i Lwa Simbę. W jej obszarze prowadzimy: modelowanie zwierzątek baloników, kącik plastyczny, gry i zabawy dla najmłodszych
 • 12:00-12:30 Spotkanie i zabawy z Promotkiem Białaskiem
 • 12:30-13:00 Witamy na Hawajach pokaz „Aloha Show”, nauka tańca hula na wesoło i konkurs w hawajskich spódniczkach
 • 13:00-13:30 Spotkanie i zabawy z Promotkiem Czerwonym, Aloha Show Witajcie na Hawajach! Kobiecy taniec do hawajskich rytmów, tradycyjny taniec hula wzbogacony innymi stylami. Efektowne kostiumy z kokosów i liści. Po pokazie konkurs – nauka
 • 13:30-14:30 Piraci z Karaibów pokaz tańca ze znanym motywem filmowym w tle, zadania i konkursy dla prawdziwych piratów
 • 14:30-15:00 Spotkanie z Promotkiem Zielonym
 • 15:00-16:00 Viva Cuba pokaz salsy, nauka kroków i konkurs tańca
 • 16:00-16:30 Spotkanie z Promotkiem Czekoladowym
 • 16:30-17:00 Urodzinowe zdjęcie i zabawa z wszystkimi Promotkami, Kubańska pasja i emocje – numer łączący salsę, sambę i inne gorące rytmy z Guantanamerą na czele
 • 17:00-18:00 Witamy w Rio! Pokaz Samby w Piórach brazylijski korowód, animacje taneczne, Wielki Urodzinowy Tort. Ameryka Południowa Brazylia Samba de Janeiro, Karnawałowa Samba prosto z Rio – kolorowa rewia w piórach połączona z popisami, korowodem oraz animacją z wszystkim gośćmi Bitwa Taneczna na wesoło animacja taneczna dla gości do latynoskiego przeboju „Mueve La colita”