Łukasz Sadleja dziękuje za pieniądze na dwie operacje

Łukasz Sadleja dziękuje za pieniądze na dwie operacje
fot. Krzysztof Gwizdała – Jestem pełen podziwu, że aż tyle osób chciało wesprzeć mnie w tej sytuacji. Nie sądziłem że uda mi się zrealizować mój cel – pisze w mailu do nas Łukasz.
istotne.pl pomoc, łukasz sadleja, dobroczynność

U Łukasza, po wypadku samochodowym, gdy miał dwa lata, uszkodzony został nerw wzrokowy. Do tej pory nie widzi na prawe oko, w dodatku miał w nim zeza.

W styczniu tego roku zachęcaliśmy was do wsparcia Łukasza i sfinansowania operacji. Udało się! Łukasz jest już po drugim zabiegu, który miał miejsce w ten wtorek. Sporo czasu minie, zanim wszystko się zagoi. Łukasz chce jednak już teraz podziękować darczyńcom.

Oto mail, jaki do nas przesłał:

Pragnę wyrazić wdzięczność Ziemii Bolesławieckiej za udostępnienie KRS-u, z którego mogłem otrzymać od ludzi dobrych serc 1% z podatku. Dziękuję portalom: Bolec.info, istotne.pl, wboleslawcu.pl, ziemiaboleslawiecka.info, kancelariaverius.pl, zrzutka.pl za udostępnianie informacji i zachętą do wpłaty na mój cel. Największe podziękowanie kieruję do wpłacających na konto 1%, wpłat osobistych m.in. bociany bolec oraz na zrzutka.pl.

Dzięki wam udało mi się sfinansować 2 operacje mojego oka. Jestem pełen podziwu, że aż tyle osób chciało wesprzeć mnie w tej sytuacji. Nie sądziłem że uda mi się zrealizować mój cel, lecz wasze dobre serca, pomoc, podniesienie na duchu dodały mi wiary w siebie i lepsze życie. Mam nadzieję, że ja będę miał przyjemność również państwu pomóc w jakiś sposób.

Z całego serca dziękuję wszystkim i pozdrawiam. Sadleja Łukasz.

Cieszymy się, że udało się pomóc Łukaszowi i dziękujemy za jego słowa!