BKS przegrał z Chrobrym II Głogów 1:4

istotne.pl 0 mecz, chrobry głogów, bks bolesławiec, łukasz graczyk

Niestety, kolejną przegraną zanotowali na swoim koncie seniorzy BKS. W niedzielnym spotkaniu zespół Romualda Kujawy uległ Chrobremu II Głogów 1:4 (0:1). Bramkę dla BKS zdobył, w drugiej połowie meczu, Łukasz Graczyk. Natomiast dla gości z Głogowa bramki strzelili: Bartosz Machaj, Paweł Wojciechowski (2) oraz Michał Bednarski.

Mimo porażki zawodnicy BKS walczyli na tyle na ile starczyło im sił i umiejętności, zostawiając na murawie wiele zdrowia. Na szczególne wyróżnienie zasługuje postawa Eryka Kliwaka. Zawodnik, już w drugim meczu z rzędu, pokazał się z dobrej strony; był widoczny, brał ciężar gry na siebie. Przed zawodnikami Romualda Kujawy pozostało jeszcze wyjazdowe spotkanie z Piastem Nowa Ruda.

BKS: Bochnia - Borzymek, Furmanek (46' Długosz), Głowacki (75' Skóra), Kliwak, Graczyk, Zapiór, Gasiak, Rodak, Janicki, Brożyna (87' Kargul).