BTS Elektros zwycięski na trudnym terenie w Kamiennej Górze

Piłka do siatkówki
istotne.pl 0 bts bolesławiec

W sobotę 10 października nasi siatkarze zmierzyli się na wyjeździe z ekipą z Kamiennej Góry. Grając w eksperymentalnym składzie (brak czterech środkowych), team BTS Elektros Bolesławiec pokonał rywali 3:1.

Aktualizacja

Poniżej relacja ze spotkania z facebookowego profilu BTS Elektros Bolesławiec:

Zatrybili!

Siatkarze BTS-u Elektros Bolesławiec w świetnym stylu pokonali KS Sudety Kamienna Góra! Była to druga kolejka spotkań.

Bolesławianie zaprezentowali się z zupełnie odmiennej strony niż tydzień temu w Żarowie. Mimo trwających problemów z obsadą środka siatki (brak 3 zawodników) drużyna zagrała miłe dla oka spotkanie.

Od początku spotkania „elektryczni” narzucili swoje warunki gry. Skoncentrowani i pewni swojej gry rozbijali raz za razem blok i obronę rywali. Założenia taktyczne trenera Marcina Sobczyszyna przynosiły efekt. Jaki? Pierwszy set 25:21, drugi 25:20. W trzecim secie gospodarze niesieni dopingiem wypełnionej po brzegi sali nabrali wiatru w żagle. Siatkarze z Kamiennej Góry prowadzili już nawet 17:10. Bolesławianie rzucili się do odrabiania strat i wyrównali stan w końcówce. Niestety, mimo wyrównanej gry, w trzeciej partii to Sudety ostatecznie zwyciężyły stosunkiem 25:23. Czwarty set od początku był niezwykle wyrównany. BTS nie chciał dopuścić do tie-breaka, jednak miejscowi nie składali broni. W końcówce nasi siatkarze dali popis koncertowej gry, kończąc spotkanie wygraną 25:22. Całe spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1.

Już za tydzień pierwszy mecz w tym sezonie u siebie! Zapraszamy w sobotę 17.10 o godz. 18 na salę 1 LO przy ul. Tyrankiewiczów na starcie z KS Jelenia Góra!