Janusz Radek ponownie w Bolesławcu w 2016 roku

Janusz Radek ponownie w Bolesławcu w 2016 roku
fot. Krzysztof Gwizdała Z okazji Walentynek w Bolesławcu wystąpi bardzo lubiany przez bolesławian artysta z programem Poświatowska/Radek.
istotne.pl bok-mcc, kino forum, janusz radek, halina poświatowska

Na koncert zapraszamy w czwartek, 11 lutego 2016 roku do Forum. Bilety do nabycia w kasie kina, szczegóły i rezerwacja na stronie bolesławieckiego kina Forum.

Janusz Radek po raz kolejny powraca do poezji Haliny Poświatowskiej. W bardzo nowoczesnej, wręcz eksperymentalno-elektronicznej odsłonie śpiewa i gra swoje utwory do tekstów Haliny Poświatowskiej. Artysta do Poświatowskiej sięga od dawna. Tomik jej wierszy od 20 lat towarzyszy mu w życiu codziennym. „Jej poezja zastępuje mi iluzję medialną“- podkreśla Artysta.

Sam Artysta zapewnia, że będzie to wyjątkowo emocjonalny wieczór, pełen z jednej strony dwuznaczności i subtelności ale też ironii i przekory z jakiej zarówno poetka, jak i Janusz Radek, są znani.

W programie koncertu znajdą się utwory znane już wcześniej: „Czekam wytrwale”, „Scheila” czy „Kiedy U-Kochanie” jak i nowe: ”Jeśli chcesz mnie zatrzymać”, „Bez ciebie”, „W twoich doskonałych palcach”.

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC