Barbara z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Istotnych Metamorfozach z Galerią BC Center

Barbara z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Istotnych Metamorfozach z Galerią BC Center
fot. Krzysztof Gwizdała Prezentujemy wraz z Galerią BC Center nowe, niebanalne i pełne przydatnych rad oraz inspiracji Istotne Metamorfozy. Oglądajcie kolejny odcinek.

Nasza bohaterka Barbara ma 62 lata i jest bolesławianką, słuchaczką Uniwersytetu Trzeciego Wieku. W Metamorfozach wzięła udział, by o siebie zadbać, trochę się odmłodzić i skorzystać z profesjonalnych usług makijażystki. Barbara uważa, że metamorfozy nie są tylko dla młodych dziewcząt, dla kobiet dojrzałych to też wspaniałe doświadczenie. Zobaczcie, czy spodobała jej się przemiana.

 

Barbara ma figurę godną pozazdroszczenia, jej typ sylwetki to klepsydra. Taką kobiecą figurę miała Marilyn Monroe oraz ma Sophia Loren i piosenkarka Beyoncé. Ramiona i biodra są podobnej szerokości, talia jest wyraźnie zaznaczona, a piersi obfite. Z taką sylwetką wystarczy jedynie podkreślać kobiece krągłości.

Fryzjerka Aneta Jakieła ze Studia Fryzjerskiego przy Piaskowej 1/2 zaproponowała Barbarze fryzurę prostą i łatwą w ułożeniu. Skróciła jej włosy po bokach, by nie dodawały objętości twarzy oraz rozjaśniła ich kolor, by twarz była rozświetlona.

Barbara po raz pierwszy była profesjonalnie malowana przez Sławomirę Smółkę, ambasadorkę firmy Mary Kay. Kosmetyczka zastosowała aktywny, pielęgnujący podkład z filtrem UV, by nawilżyć skórę. Sławomira Smółka zachęca kobiety dojrzałe, by się malowały i częściej korzystały z kolorowych kosmetyków.

Barbara Wiśniowiecka przed i po metamorfozieBarbara Wiśniowiecka przed i po metamorfoziefot. Krzysztof Gwizdała

Stylizacja dla Barbary

Stylizację dla naszej uczestniczki wybraliśmy w salonie Joy Fashion (poziom - 1 Galerii Bolesławiec City Center) oraz buty z salonu CCC (parter Galerii Bolesławiec City Center). Barbara ma na sobie sukienkę idealnie podkreślającą talię. Dekolt w kształcie litery V pięknie eksponuje biust. Biżuteria i akcesoria muszą być stonowane, nie należy nosić zbyt dużych kolczyków, ciężkich bransoletek, czy korali, to samo tyczy się torebek, lepiej wybrać mniejszą. Można za to zaszaleć z kolorami. Proponujemy też buty z odkrytymi palcami i modnymi w tym sezonie frędzlami.

Barbarę ubierała w kreacje z Galerii BCC Dominika Menegoni. Polecamy jej świetnego Instagrama ilovemylife_87.

Czesała Barbarę Aneta Jakieła z AJ Studio Fryzjerskie, które znajduje się przy ul. Piaskowej 1/2 w Bolesławcu. Jeśli pragniesz nawiązać kontakt przez telefon, zadzwoń pod numer 695 625 736.

Makijaż i zabieg kosmetyczny dla Barbary wykonała Sławomira Smółka. Doradca kosmetyczny, wizażystka i ambasadorka Firmy Mary Kay od ponad 6 lat. Dba o piękno kobiet, wzbogacając ich życie. Organizuje warsztaty kosmetyczne, podczas których kobiety dowiadują się jak selektywne kosmetyki Mary Kay wpływają nie tylko na wygląd, ale też otwierają przed kobietą nowe możliwości. Kontakt: slawa10@poczta.onet.pl oraz tel. 730-999-025.