Iluzja 2 i Siedmiu krasnoludków w kinie Forum

Iluzja 2 i Siedmiu krasnoludków w kinie Forum
fot. BOK-MCC Od piątku, 8 lipca, na ekranie premierowo dwa tytuły filmowe: „Iluzja 2” kontynuacja wielkiego kinowego przeboju z 2013 roku oraz "7 krasnoludków i Królewna Śnieżka - Nowe przygody".
istotne.pl bok-mcc, kino forum

W „Iluzji 2” ekipa niekonwencjonalnych magików, która na wyżyny wzniosła sztukę scenicznej iluzji – ukazując ludzkim oczom rzeczy o jakich dotąd nikomu się nie śniło i obdarowując publiczność milionami dolarów z kont niczego nie podejrzewających bogaczy – tym razem wpadnie w nie lada tarapaty. Ich żądny zemsty dawny rywal doprowadzi do katastrofy podczas finału Super Bowl, o którą oskarżeni zostaną czterej jeźdźcy. Uciekając przed FBI i policją, znienawidzeni przez publiczność będą musieli udowodnić swą niewinność i usidlić swego wroga. A wszystko to oczywiście przy użyciu swych niezwykłych umiejętności.

 

Bohaterka bajki „7 krasnoludków i Królewna Śnieżka - Nowe przygody ”, uciekając przed złym wilkiem, zostaje uratowana przez przebojowych małych bohaterów, o wielkich sercach. Krasnoludki wraz z Królewną Śnieżką pomagają małej Zosi odnaleźć tatę. Podczas wielkiej wyprawy czeka ich mnóstwo przygód z pięknym, bajkowym przesłaniem, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie, a siła miłości, która łączy rodzinę, pozwoli odnaleźć się kochającym osobom, nawet na końcu świata.

W sobotę 9 lipca w cyklu Poranek na bis!, zapraszamy na film familijny „Paddington” o przygodach sympatycznego pluszowego misia w wielkim mieście. Godz.12.15. Cena biletu tylko 9 zł.

Natomiast w niedzielę 10 lipca o godz.12.15, kolejna odsłona „Letniego kina w dychę”. Animacja „Fru!”3D- zabawna historia o żółtym ptaszku, który nigdy wcześniej nie wychylił dzioba poza rodzinne gniazdo. Przez pomyłkę zostaje przewodnikiem stada, który ma za zadanie poprowadzić grupę skrzydlaków do ciepłych krajów. Problem w tym, że nieborak nie ma zielonego pojęcia, gdzie leży Afryka. Cena biletu tylko 10 zł.

Szczegóły i rezerwacja na stronie bolesławieckiego kina Forum.