Seniorzy BKS przystąpią do rozgrywek A-klasy

Seniorzy BKS przystąpią do rozgrywek A-klasy
fot. MZ Po półrocznej przerwie na piłkarską mapę Polski wraca pierwszy zespół BKS Bolesławiec! Seniorzy wystartują w rozgrywkach sezonu 2016/2017. Drużynę poprowadzi Tomasz Fulczyński.
istotne.pl bks bolesławiec, tomasz fulczyński

Mamy dobrą wiadomość dla kibiców piłki nożnej i BKS-u Bolesławiec. Zespół seniorów, po półrocznej przerwie powraca do rozgrywek. Jak czytamy na profilu Akademii Piłkarskiej BKS:

Z radością pragniemy wszystkim zakomunikować, że po półrocznej przerwie na piłkarską mapę Polski wraca pierwszy zespół BKS Bolesławiec!

Zgodnie z obowiązującym regulaminem I zespół BKS Bolesławiec (po wycofaniu z rozgrywek w sezonie 2015/ 2016) obecnie może wystartować w lidze o dwa szczeble niższej- czyli w „A” klasie i tak też się stanie! Głównym celem drużyny ma być promocja młodych zawodników i umożliwianie im dalszego rozwoju.

Trenerem zespołu seniorów BKS został były zawodnik BKS — Tomasz Fulczyński. Pierwszy trening odbędzie się 19 lipca, o godzinie 18:00, na stadionie miejskim przy ulicy Spółdzielczej w Bolesławcu. Natomiast pierwszą kolejkę bolesławianie rozegrają już w połowie sierpnia. Przeciwnikiem będzie LKS Kraśnik Dolny. Wszystkich, którzy chcieliby zasilić szeregi BKS, zapraszamy na treningi!

O składzie zespołu, sparingach i planach klubu będziemy informować w kolejnych informacjach. Dziś możemy zdradzić, że kibice BKS-u zobaczą w zespole wiele znanych im już twarzy.

Bolesławiec powinien mieć drużynę piłkarską:
w III lidze
64.21
w IV lidze
13.68
w A-klasie
8.42
jest mi to obojętne
7.37
w klasie okręgowej
6.32