Nagrodzono 119 stypendystów z gminy Bolesławiec

Nagrodzono 119 stypendystów z gminy Bolesławiec
fot. K. Wieczorek - Gmina Bolesławiec W piątek najlepsi uczniowie zamieszkujący na terenie gminy Bolesławiec dostali wyróżnienia.
istotne.pl szkoła, stypendium, uczeń, gmina bolesławiec

Najlepszymi uczniami wśród uczniów szkół podstawowych byli Kacper Gzubicki, Joanna Ośko i Katarzyna Zeszutek. Uzyskali oni średnią 6,0 oraz wzorową ocenę zachowania.

W przypadku gimnazjalistów najlepsze były Urszula Borucińska (średnia ocen z obowiązkowych przedmiotów 5,8; 94,4% maksymalnej liczby punktów na egzaminie gimnazjalnym) i Magda Sawin (średnia ocen z obowiązkowych przedmiotów 5,71; 91,8% maksymalnej liczby punktów na egzaminie gimnazjalnym).

Niestety gminni urzędnicy w informacji o rozdaniu stypendiów nie wymienili nazwisk pozostałych nagrodzonych dzieci.

O artystyczną stronę gali zadbali przedszkolacy i uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Trzebieniu.

Nagrodzeni uczniowe szkół podstawowych:

  1. Martyna Markusz
  2. Julia Nowacka
  3. Mateusz Różnicki
  4. Marta Szymula
  5. Maja Reguła
  6. Dawid Wiliczkowski
  7. Szymon Szal
  8. Aleksandra Gortych
  9. Wojciech Szymula
  10. Weronika Domańska
  11. Emilia Turecka
  12. Wiktoria Jędrzejczyk
  13. Krzysztof Ostrowski
  14. Karolina Chwała
  15. Katarzyna Chwała
  16. Szymon Błędniak
  17. Maksymilian Kozioł
  18. Estera Zamojska
  19. Wiktoria Karaban
  20. Kaja Antos
  21. Joanna Urbańska
  22. Jan Izdebski
  23. Krzysztof Turek
  24. Jakub Marciniak
  25. Zofia Wojtowicz
  26. Brajan Tomaszewski
  27. Adrianna Skóra
  28. Natalia Rzatkiewa
  29. Katarzyna Ciesiółka
  30. Szymon Durtka
  31. Igor Szerszunowicz
  32. Julianna Poliwka
  33. Otylia Dańko
  34. Martyna Cieślak
  35. Katarzyna Rewińska
  36. Ida Śmiałkowska
  37. Ewelina Grudzień
  38. Justyna Grudzień
  39. Natalia Remiszewska
  40. Katarzyna Zeszutek
  41. Jasmina Skorupka
  42. Agata Ostrowska
  43. Antoni Łasica
  44. Pola Burczyk
  45. Emilia Janeczek
  46. Pola Dorosz
  47. Hanna Krukar
  48. Żaneta Woźniak
  49. Emilia Czopko
  50. Nadia Maziarz
  51. Martyna Sobczyszyn
  52. Fabian Sikora
  53. Jan Krupa
  54. Laura Drzewiecka
  55. Nadia Maksymowicz
  56. Nina Maksymowicz
  57. Wojciech Durda
  58. Oliwia Rudzik
  59. Jakub Naglik
  60. Anna Dąbrowska
  61. Weronika Chmielik
  62. Zuzanna Lichorad
  63. Wiktoria Zmitrukiewicz
  64. Kacper Gzubicki
  65. Mikołaj Szymański
  66. Jakub Adamowicz
  67. Hanna Sas
  68. James Pratt
  69. Joanna Ośko
  70. Eliza Różnicka
  71. Maciej Zmitrukiewicz

Nagrodzeni uczniowe szkół gimnazjalnych:

  1. Szymon Biegała
  2. Magdalena Polańska
  3. Aleksandra Kaźmierczak
  4. Weronika Kaźmierczak
  5. Magda Sawin
  6. Małgorzata Olszowy
  7. Nikola Skomska
  8. Julia Długosz
  9. Eryk Marcichowski
  10. Wiktoria Tomczyk
  11. Katarzyna Mrozik
  12. Klaudia Miżdal
  13. Oliwia Cieślak
  14. Karolina Mech
  15. Urszula Petrus
  16. Magdalena Deberna
  17. Żaneta Ratajczak
  18. Adrianna Zeszutek
  19. Martyna Kuczyńska
  20. Martyna Olszowy
  21. Kamila Turek
  22. Karolina Karaban
  23. Eliza Sondaj
  24. Dominika Kulczycka
  25. Sylwia Kulczycka
  26. Magdalena Wilk
  27. Wiktoria Góra
  28. Emilia Turaczyk
  29. Zofia Reguła
  30. Zuzanna Rewińska
  31. Kinga Jasińska
  32. Oliwia Mularczyk
  33. Sandra Woźniak
  34. Kacper Awłasewicz
  35. Urszula Borucińska
  36. Koplin Maria
  37. Julia Suchecka
  38. Arletta Kozińska
  39. Przemysław Sulich
  40. Jagoda Krzyżostaniak
  41. Oliwia Sas
  42. Izabela Kalenik
  43. Aleksandra Loda
  44. Alicja Kolasa
  45. Julia Zatylny
  46. Daria Konefał
  47. Daria Wyrębska
  48. Paweł Kozicki

Info: Gmina Bolesławiec