Bajki w kinie Forum w 3D za 10 zł na wakacje

Bajki w kinie Forum w 3D za 10 zł na wakacje
fot. BOK-MCC Zapraszamy do kina na przegląd ulubionych filmów dla całej rodziny. Seanse w każdą niedzielę o 12:15. Bilet tylko 10 zł.
istotne.pl bok-mcc, kino forum, bajki

W ramach „Letniego kina w dychę” nasi widzowie będą mieli okazję obejrzeć na dużym ekranie ulubione filmy i bajki zarówno w wersji tradycyjnej jak i w formacie 3D.

  • Niedziela, 3 lipca, „Królowa Śniegu” 3D, baśń o złej królowej, która zamierza zamrozić serca wszystkich ludzi i pozbawić ich emocji. Jeżeli ten niecny plan się powiedzie ludzie zapomną, czym są miłość, przyjaźń i dobro. W tym celu Królowa Śniegu porywa Kaia, syna słynnego mistrza wyrobów ze szkła. Na pomoc w poszukiwaniu chłopca, wyrusza jego siostra.

  • Niedziela, 10 lipca „Fru!” 3D, zabawna historia o żółtym ptaszku, który nigdy wcześniej nie wychylił dzioba poza rodzinne gniazdo. Przez pomyłkę zostaje przewodnikiem stada, który ma za zadanie poprowadzić grupę skrzydlaków do ciepłych krajów. Problem w tym, że nieborak nie ma zielonego pojęcia, gdzie leży Afryka.

  • Niedziela. 17 lipca, „Wakacje Mikołajka”. Mikołajek wyrusza w wymarzoną wakacyjną podróż do Bretanii, gdzie czeka go mnóstwo przygód od partyjki golfa w urokliwym pensjonacie, przez rejs do Wyspy Mgieł, na harcerskim obozie skończywszy.

  • Niedziela, 24 lipca, „Pinokio”. Ubogi konstruktor zabawek Dżepetto rzeźbi drewnianą kukiełkę. Ku jego wielkiemu zdziwieniu, zrobiona z sosnowego pnia zabawka zaczyna się ruszać i mówić. Dżepetto nadaje jej imię - Pinokio. Ożywiony pajacyk za nic ma dobre wychowanie i sprawia swojemu wynalazcy coraz więcej kłopotów wychowawczych.

  • Niedziela, 31 lipca „Czarnoksiężnik z Oz. Powrót Dorotki” 3D, kontynuacja niezapomnianej powieści Lymana Franka Bauma. Chociaż od powrotu Dorotki z Oz minęła zaledwie chwila, na dziewczynkę czeka już kolejna przygoda. Wezwana przez przyjaciół – Stracha na wróble, Tchórzliwego Lwa i Blaszanego Drwala, ponownie przenosi się do zaczarowanej krainy. Na miejscu odkrywa, że pod jej nieobecność władzę nad Oz przejął brat Złej Czarownicy z Zachodu – złośliwy i przebiegły Błazen. Jedyną osobą zdolną powstrzymać złoczyńcę jest Dorotka.

  • Niedziela 7 sierpnia, „Mój przyjaciel orzeł”. Bohaterem filmu jest mieszkający w górskiej okolicy chłopiec o imieniu Lukas, który znajduje w lesie ranne pisklę orła. Lukas postanawia wyleczyć jego złamane skrzydło i nauczyć życia w dzikich ostępach. Zadanie jest bardzo trudne, bo ojciec chłopca nie pochwala jego planów, a sam orzeł jest na początku bardzo nieufny. Z czasem jednak relacja Lukasa z dzikim zwierzęciem zmienia się w niezwykłą przyjaźń i prowadzi do fascynujących przygód. Wielkim wsparciem dla Lukasa jest tajemniczy Danzer (Jean Reno), który jak nikt inny zna się na obyczajach dzikich zwierząt i otwiera przed chłopcem ich niezwykły świat.

  • Niedziela,14 sierpnia, „Mały Książę” 3D, niezwykła ekranizacja jednej z najsłynniejszych książek na świecie. Mała dziewczynka zaprzyjaźnia się z ekscentrycznym staruszkiem z sąsiedztwa, który przedstawia się jako Pilot. Nowy znajomy opowiada jej o niezwykłym świecie, gdzie wszystko jest możliwe.

  • Niedziela, 28 sierpnia, „Królowej Śniegu 2” 3D. Po pokonaniu złej Królowej Śniegu gadatliwy troll Orm powraca w rodzinne strony. Spodziewa się, że bez trudu zdobędzie rękę księżniczki trolli i zacznie wygodne życie bohatera. Jednak zamiast tego czekają go nowe wyzwania. W Krainie Lodu odradza się zło. To odbicie Orma w magicznym zwierciadle, które przejmuje władzę nad zastępami lodowej armii. Złoczyńca, obwołując się Królem Śniegu, zamierza sprowadzić na świat wieczną zimę. Na szczęście Ormowi z pomocą przyjdą wypróbowani przyjaciele – Gerda, Kai, zbuntowana piratka i niezawodna łasiczka Zuzia. Razem przeżyją mnóstwo przygód, kolejny raz ratując Krainę Lodu przed wielkim niebezpieczeństwem.