Bolesławianie świętują rozpoczynające się Euro 2016

Bolesławianie świętują rozpoczynające się Euro 2016
fot. MZ Niektórzy kierowcy udekorowali swoje auta barwami narodowymi. Flagi też widać m.in. na balkonach i w oknach domów.
istotne.pl piłka nożna, kibic, euro 2016

Piątek, 10 czerwca, to data rozpoczęcia Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej we Francji. Dziś wieczorem, w pierwszym meczu Euro 2016, Francja zmierzy się z Rumunią. Natomiast w niedzielę (12 czerwca) o godzinie 18:00, Reprezentacja Polski zmierzy się z Irlandią Północną. Kolejne mecze Polacy zagrają: 16 czerwca, o godzinie 21:00 z Niemcami oraz 21 czerwca, o 18:00 z Ukrainą. Wyniki tych spotkań zadecydują czy nasza kadra awansuje do dalszego etapu rozgrywek.

Flaga Flaga "Najlepsi kibice w historii" na balkoniefot. Krzysztof Gwizdała

Przez najbliższy miesiąc kibice będą żyli głównie meczami. Polityka i inne sprawy zejdą na drugi plan. Bolesławianie dopingują narodowej drużynie. Widać to m.in. po samochodach z chorągiewkami, flagami i udekorowanymi lusterkami. Wszystko to oczywiście w barwach narodowych biało-czerwonych.

Zachęcamy Czytelników-Kibiców do pochwalenia się, w jaki sposób kibicują polskiej drużynie. Zdjęcia możecie wklejać w komentarzach.

Co osiągnie Piłkarska Reprezentacja Polski na Euro 2016?
nie wyjdzie z grupy
41.56
awansuje i powalczy o medale
35.06
odpadnie w ćwierćfinale
12.99
jest mi to obojętne
10.39
Samochód udekorowany barwami narodowymiSamochód udekorowany barwami narodowymifot. MZ