Dzieci ze szkoły Podstawowej nr 2 na scenie

Dzieci ze szkoły Podstawowej nr 2 na scenie
fot. SP nr 2 Klasa I d ze Szkoły Podstawowej nr 2 pod opieką pani Moniki Grzyb wystawiła dwukrotnie w CIK „Orzeł” przedstawienie „Bal w pokoiku lal”.
istotne.pl bok-mcc, monika grzyb, cik orzeł, sp nr 2

Na widowni Centrum Integracji Kulturalnej „Orzeł” zasiadło 140 dzieci. Najstarsze grupy z przedszkoli miejskich nr 5 i nr 1 oraz pierwszoklasiści. Dzieci obejrzały przygody misia, lal, pajacyków i krasnali w pewnym domu w pokoiku Hani i Tomka. Zabawki miały problem z misiem, który zapomniał o złożonej im obietnicy, ponieważ miał krótką pamięć.

Na całe szczęście, wszystko skończyło się dobrze i nawet mama dzieci nie zorientowała się, że zabawki zrobiły sobie bal. Młodzi artyści zaprezentowali teatrzyk wypełniony tańcami, muzyką i piosenkami. Goście z widowni bawili się razem z aktorami, którzy zaprosili wszystkich do wesołej gimnastyki. Po spektaklu dzieci bawiły się pod kierunkiem pani Moniki. Na przedstawieniu obecne były dyrektorka MZS nr 3 Irena Sikora-Kołodyńska oraz wicedyrektor Dorota Basiak. Na wieczorny spektakl zaproszeni zostali dorośli, rodziny i znajomi dziecięcych aktorów. Wszyscy świetnie się bawili i w nie jednym oku zabłyszczała łezka radości i wzruszenia.