Jest komentarz „Budowlanki” po decyzji Zarządu Powiatu

Jest komentarz „Budowlanki” po decyzji Zarządu Powiatu
fot. GA Poniżej prezentujemy tekst, który pojawił się na facebookowym profilu szkoły.
istotne.pl zsb bolesławiec

Pragniemy wyrazić swą radość z decyzji Zarządu Powiatu i Starosty Bolesławieckiego, Dariusza Kwaśniewskiego. Podjęliście Państwo jedyną słuszną, w naszym przekonaniu, decyzję, za co jesteśmy Wam wdzięczni. Miarą odpowiedzialności polityków jest to, że nie wybierają rozwiązań najprostszych, lecz te, które będą najlepsze. Za to Wam Dziękujemy.

Chcemy również bardzo gorąco podziękować Prezydentowi Bolesławca, Piotrowi Romanowi, a także wszystkim radnym Rady Powiatu: Janowi Russowi, Maciejowi Małkowskiemu, Januszowi Koziołowi, Józefowi Królowi, Januszowi Puziowi, Antoniemu Stecowi, Władysławowi Bakalarzowi, Józefowi Potyszce, Jackowi Rozpędowskiemu, którzy nas wspierali w walce o naszą szkołę. Jesteśmy głęboko przekonani, że Wasze zaangażowanie i poparcie nie pozostały bez wpływu na końcowe rozwiązanie naszej kwestii i z pewnością zostaną zauważone i docenione przez wielu mieszkańców naszego miasta i powiatu przy najbliższej okazji.

Na koniec najbardziej podziękować chcemy społeczności Zespołu Szkół Budowlanych; uczniom, ich rodzicom, pedagogom, dyrekcji, personelowi, absolwentom oraz wszystkim naszym sympatykom i przyjaciołom. To Wy byliście głównymi aktorami, którym należą się największe brawa. Swoją niezłomnością, uporem, determinacją i zaangażowaniem po raz kolejny udowodniliście, że bez Was nie byłoby dzisiejszego sukcesu, a ZSB to rzeczywiście więcej niż szkoła.

ZSB/ii