Gimnazjaliści w konkursie recytatorskim

Gimnazjaliści w konkursie recytatorskim
fot. BOK-MCC W Centrum Integracji Kulturalnej „Orzeł” odbyły się eliminacje miejskie 61. Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów bolesławieckich gimnazjów.
istotne.pl bok-mcc, cik orzeł

Komisja Konkursowa w składzie: Urszula Frąszczak-Matyjewicz, Barbara Lendzian i Monika Pluszczewicz oceniła 34 uczestników w kategorii recytacja i 4 uczestników w kategorii poezja śpiewana.

W kategorii recytacja nagrody otrzymali uczniowie: Filip Lickiewicz z Publicznego Gimnazjum Zakonu Pijarów, Maja Siegień z Gimnazjum Samorządowego nr 2, Marek Engel z Gimnazjum Samorządowego nr 3, Daria Szuk z Gimnazjum Samorządowego nr 1. Wyróżnienia trafiły do Karoliny Zdunek z II Prywatnego Gimnazjum, Kai Szylar z Gimnazjum Samorządowego nr 2, Emilii Turaczyk z Gimnazjum Samorządowego nr 3, Oliwii Sas z Gimnazjum Publicznego OXPRESS i Marii Koplin z I Prywatnego Gimnazjum. W kategorii poezja śpiewana nagrodę zdobyła Julia Gołębiowska z I Prywatnego Gimnazjum. Osoby nagrodzone zakwalifikowały się do eliminacji powiatowych, które odbędą się 17 marca 2016 roku o godzinie 10.00 w Teatrze Starym w Bolesławcu. Gratulujemy laureatom i życzymy kolejnych sukcesów.

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC