„Elektryczni” rozgromili ekipę Pogoni Góra 3:0

„Elektryczni” rozgromili ekipę Pogoni Góra 3:0
fot. GA Podopieczni Marcina Sobczyszyna nie mieli żadnych problemów z pokonaniem zespołu górzan.
istotne.pl siatkówka, bts elektros

W sobotę 27 lutego seniorzy BTS Elektros Bolesławiec podjęli drużynę MKS Pogoń Góra. Gospodarze okazali się mało gościnni, gromiąc ekipę gości 3:0 (25:18, 25:17, 25:7).

Co ciekawe, wśród widzów znaleźli się prezes Dolnośląskiego Związku Piłki Siatkowej Paweł Wachowiak i jego zastępca Stanisław Łopaciński. – Odwiedzamy środowiska siatkarskie uczestniczące w rozgrywkach na Dolnym Śląsku, dziś z przyjemnością przyjechaliśmy do Bolesławca – powiedział nam P. Wachowiak.

I dodał: – Przeciwnik nie postawił się zespołowi z Bolesławca. Gdyby po drugiej stronie siatki pojawiła się drużyna z Bierutowa, zobaczylibyśmy dzisiaj siatkówkę na naprawdę wysokim poziomie. Widać, że BTS Elektros to klub dobrze zorganizowany. Bolesławiecką drużynę oceniam bardzo dobrze. To zespół, który z powodzeniem może bić się o awans do II ligi.

Aktualizacja

W 8 kolejce grupy finałowej Dolnośląskiej III Ligi wszyscy zagrali dla BTS-u Elektros. Lider rozgrywek PKPS Siatkarz Bierutów przegrał sensacyjnie u siebie 3:2 z... ostatnią w tabeli Gwardią Wrocław. MUKS Ikar Legnica pokonał u siebie ZTS Ząbkowice Śląskie 3:2, natomiast UKS PCO Volley Żarów przegrał gładko 3:0 w Miliczu z MUKS Ziemia Milicka.

BTS Elektros dzięki zwycięstwu 3:0 z MKS Pogoń Góra umocnił się na pozycji wicelidera III ligi. Na stronie Dolnośląskiego Związku Piłki Siatkowej można znaleźć tabelę rozgrywek.

BTS Bolesławiec/ii