Małgosia w Istotnych Metamorfozach z Galerią Bolesławiec City Center

Małgosia w Istotnych Metamorfozach z Galerią Bolesławiec City Center
fot. Krzysztof Gwizdała Prezentujemy wraz Galerią Bolesławiec City Center nowe, niebanalne i pełne przydatnych rad oraz inspiracji Istotne Metamorfozy. Zobaczcie pierwszy odcinek.

Nasza bohaterka na co dzień ubierała się w to, co wpadło jej w ręce, bo od czterech miesięcy jest mamą. Na spotkanie z nami przyszła w jeansach i swetrze w bladym kolorze. Miała dość banalnego stylu, ale nie spodziewała się tego, że zmiany zajdą tak daleko.

Małgosia ma 25 lat i mieszka w Bolesławcu. Jej córeczka Natalia jest teraz najbardziej absorbującą ją osobą. Mąż wie, że Małgosia chce zmienić się przede wszystkim dla siebie.

Obejrzyjcie wideo poniżej:

 

Dominika Menegoni, która w imieniu Galerii Bolesławiec City Center wybierała stroje dla Małgosi, określiła jej typ figury jako „gruszka”: długa szyja, wąskie ramiona, szerokie biodra i pełne uda oraz wąskie łydki. Dobra rada dla osób z taką figurą to: powiększanie ramion i tuszowanie zbyt szerokich bioder.

W salonie fryzjerskim Aneta Jakieła zaproponowała Małgosi fryzurę lekką i łatwą do samodzielnego ułożenia. Podstawą było przełamanie szczupłej twarzy, by optycznie była pełniejsza. Anecie zależało na zerwaniu z wizerunkiem „zabieganej mamusi w koczku”.

Karolina Hertman określiła cerę Małgosi jako naczynkową i skłonną do przebarwień. Pielęgnacja takiej skóry to przede wszystkim nakładanie kremu z filtrem. Małgosia miała też zmęczone oczy. Ich kondycję Karolina poprawiła nałożeniem serum, które niweluje opuchliznę i cienie pod oczami.

Małgorzata Kozioł - porównanie przed i po metamorfozieMałgorzata Kozioł - porównanie przed i po metamorfoziefot. Krzysztof Gwizdała

Małgosię ubierała w kreacje z Galerii BCC Dominika Menegoni. Polecamy jej świetnego Instagrama ilovemylife_87.

Czesała Małgosię Aneta Jakieła z AJ Studio Fryzjerskie, które znajduje się przy ul. Piaskowej 1/2 w Bolesławcu. Jeśli pragniesz nawiązać kontakt przez telefon, zadzwoń pod numer 695 625 736. Polub stronę AJ Studio Fryzjerskie na Facebooku.

Malowała Agnieszkę Karolina Hertman z nowoczesnego Studia Kosmetyki Wyspa. Z pomocy Karoliny Hertman skorzystasz od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-18:00 przy ul. Starzyńskiego w Bolesławcu. Jeśli pragniesz nawiązać kontakt przez telefon, zadzwoń pod numer 606 818 429.

Istotne Metafmorfozy przygotowaliśmy z Galerią Bolesławiec City Center. Kolejny odcinek za tydzień.