Leczniczy masaż z podczerwienią już w Bolesławcu

Leczniczy masaż z podczerwienią już w Bolesławcu
fot. Casada Medical Specjalnie dla Państwa firma Casada Medical otworzyła gabinet rehabilitacyjny w Bolesławcu. O zdrowotnych zaletach zabiegów z wykorzystaniem sprzętu masującego przekonało się już wiele osób w Polsce.
istotne.pl masaż, casada medical

Zachęcamy do skorzystania z ogólnopolskiej kampanii połączonej z profilaktyką zdrowia. Na pewno nie jeden raz zastanawiałeś się, dlaczego boli Cię kręgosłup, boli Cię głowa, czemu czujesz się zmęczony? Z takimi i wieloma innymi pytaniami zwracają się do nas pacjenci. A my zadajemy sobie pytanie dlaczego? I kiedy uświadomiliśmy sobie, że edukacja zdrowotna pozostawiona została sama sobie, postanowiliśmy uruchomić ogólnopolski, bezpłatny program edukacji zdrowotnej, połączony z elementami masażu i profilaktyki.

Casada Medical - al. Tysiąclecia 10 A/B - drugie piętroCasada Medical - al. Tysiąclecia 10 A/B - drugie piętrofot. MZ

Tej akcji towarzyszy szeptana reklama. Najskuteczniejsza zwłaszcza w odniesieniu do seniorów. Widoczna poprawa kondycji lub zdrowia u sąsiadki, koleżanki z pracy lub kogoś z rodziny. Taka reklama działa o wiele bardziej przekonująco niż promocja medialna. Kampania to również możliwość przetestowania sprzętu Casada Medical, który możemy spotkać na różnych sympozjach, targach, wystawach. Nie tylko w Polsce, ale również poza granicami kraju.

Aby zapisać się na zabiegi w Casada Medical nie jest wymagane skierowanie od lekarza — wystarczy umówić się telefonicznie i pozytywnie przejść weryfikację medyczną. Istnieją bowiem przeciwwskazania do masażu. W przypadku niektórych pacjentów sugerujemy konsultację z lekarzem prowadzącym – wtedy przeprowadzamy zabiegi zgodnie z jego zaleceniami, aby uzupełnić czy efektywnie wesprzeć stosowaną terapię.

Zapraszamy do nowo otwartego gabinetu w Bolesławcu, który mieści się przy al. Tysiąclecia 10A/B (wejście od podwórka). Rejestracja II piętro lub telefonicznie pod numerem telefonu: 736 666 900, w godz. 9:00-16:00.

Rewolucyjna metoda to połączenie tradycyjnego masażu Dalekiego Wschodu z osiągnięciami techniki XXI wieku. Masaż kręgosłupa i pleców od potylicy do kości ogonowej to relaks, zdrowie i dobre samopoczucie.

Zapraszamy:

  • kierowców
  • pracowników biurowych
  • informatyków
  • osoby starsze
  • pracowników fizycznych

To jest Twój czas na zdrowie i relaks!

(informacja zlecona)