Zobaczcie nowe kolekcje Z.C. Bolesławiec

Zobaczcie nowe kolekcje Z.C. Bolesławiec
fot. Z.C. Bolesławiec Zakłady Ceramiczne Bolesławiec w lutym po raz 23 uczestniczyły w Międzynarodowych Targach Ambiente we Frankfurcie nad Menem.
istotne.pl ceramika, zakłady ceramiczne bolesławiec

W tym roku ekspozycja kolekcji naczyń została zaprezentowana są na dużym, trójstronnie otwartym i nowocześnie urządzonym stoisku. Dział wzornictwa przygotował na te targi dwadzieścia jeden nowych kolekcji. W związku ze zróżnicowanymi potrzebami odbiorców na całodziennych zestawach naczyń zostały zaprezentowane dekoracje w różnej kolorystyce. Poprzez bardzo proste motywy do ażurowych wzorów utrzymanych w wąskiej kolorystyce kobaltu i czerni z akcentami czerwieni. Są też bogate, kwiatowe kompozycje w kontrastowym zestawieniu czerwieni i bieli oraz błękitu i żółcieni.

Z szerokiego wachlarza naczyń filiżanek, czajników, cukiernic, mleczników, misek salaterek i innych kształtów nasi klienci mogli komponować całodzienne zestawy w zależności od upodobań i trendów w danym kraju. Zakłady przedstawiły na targach swoje propozycje łączenia poszczególnych kształtów w zestawach herbaciano-kawowych, śniadaniowych czy obiadowych. Miało to na celu zainspirować naszych klientów do komponowania indywidualnych kolekcji.

Targi były znakomitą okazją do zaprezentowania najnowszych dekoracji stałym i nowym odbiorcom. Propozycje wzornicze zostały przyjęte przez rynek, przeprowadzonych zostało szereg rozmów zarówno z dotychczasowymi jak i nowymi klientami, dominowali oczywiście odbiorcy z USA oraz Korei i Japonii. Zostały nawiązane interesujące kontakty z odbiorcami z innych rynków. Moda na ceramikę bolesławiecką trwa, a popyt na naczynia w tradycyjnych i nowoczesnych dekoracjach z roku na rok wzrasta.

Z.C. Bolesławiec