7 rzeczy, których nie wiecie o facetach

7 rzeczy, których nie wiecie o facetach
fot. BOK-MCC Od piątku, 26 lutego na ekranie kina Forum BOK-MCC premierowo nowa polska komedia z plejadą gwiazd w rolach głównych.
istotne.pl bok-mcc, kino forum

„7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” - siedmiu mężczyzn poszukuje w świecie wielkiej miłości i odrobiny szczęścia. W świecie, w którym niełatwo być prawdziwym facetem i coraz trudniej zorientować się, czego od mężczyzn oczekują kobiety. Filip (Paweł Domagała), sympatyczny roztrzepaniec, właśnie traci pracę, gdy ledwie co poznana Zosia (Aleksandra Hamkało) oznajmia mu, że jest z nim w ciąży. Z kolei jego przyjacielowi Tomaszowi (Mikołaj Roznerski) zawsze wszystko się udaje – narzeczona (w roli Basi – Alicja Bachleda-Curuś) i własny dom już czekają. Gdyby tylko nie ta panika przed poważnym zobowiązaniem… Producent muzyczny i podrywacz Kordian (Maciej Zakościelny) nie planuje jeszcze życiowej stabilizacji – dla niego życie to szaleństwo i stan wiecznego upojenia. Ricky (Zbigniew Zamachowski) – gwiazdor wymagający niezwykle intensywnej opieki – tylko on potrafi wyprowadzić Kordiana z tego stanu. Podczas gdy opuszczony przez żonę kierowca autobusu Stefan (Leszek Lichota) wszelkimi sposobami stara się odzyskać Julię (Dominika Kluźniak), zrozpaczony Jarosław (Piotr Głowacki) cierpi w swojej samotności…

Kolejny tydzień na naszym ekranie animacja nie tylko dla najmłodszych „Zwierzogród” (w sobotę i niedzielę dodatkowo w wersji 3D), dramat „Sprawiedliwy”, oparta na faktach poruszająca opowieść o polskich rodzinach gotowych zaryzykować wszystkim, by nieść pomoc żydowskiej dziewczynce oraz pojedynek na aktorskim szczycie czyli Andrzej Chyra kontra Marcin Dorociński w thrillerze „Na granicy” Wojciecha Kasperskiego.

Szczegóły i rezerwacja na bolesławieckiej stronie kina Forum.

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC