Wygraj wejściówkę na spektakl Długi ŁYKend

Wygraj wejściówkę na spektakl Długi ŁYKend
fot. Terminal event Dwie pojedyncze wejściówki do wygrania w naszym kolejnym konkursie. Tym razem zapraszamy na komedię nagrodzoną przez Canada Council for the Arts. W rolach głównych: Piotr Cyrwus, Piotr Dąbrowski, Katarzyna Walter i Maja Barełkowska.

Spektakl Długi ŁYKend to klasyczna komedia, świetnie napisana, z doskonałymi dialogami i zaskakującymi zwrotami akcji. Bohaterami są dwie pary, które się kochają i nienawidzą: prawnik i psychoterapeutka oraz nieudolny scenarzysta i właścicielka sklepu. Czwórka bohaterów spędza weekend w domku letniskowym, zagubionym gdzieś w lasach wschodniej Polski. To, co wydarzy się podczas tych kilku dni, wywróci ich życie do góry nogami. Co jest prawdą, a co kłamstwem? Gdzie jest granica przyjaźni? W mrocznych zakątkach dusz bohaterów Karola, Wandy, Roberta i Poli odezwą się membrany hipokryzji i dzikiego szaleństwa. Wyjdą na jaw ich prawdziwe namiętności i pragnienia, a podjęte decyzje niewyobrażalnie pokrzyżują losy obu par. Miłość, przyjaźń, nienawiść, zazdrość? Wszystko podane z wielkim poczuciem humoru. Jak się potoczą losy bohaterów? Jakie podejmą decyzje? Jak skończy się ta historia?

Termin

Czwartek, 18 lutego, 19:00

Miejsce

Kino Forum, plac Józefa Piłsudskiego 1c

Bilety

65 zł

Więcej informacji na stronie bolesławieckiego kina Forum lub pod numerem telefonu 75 645 32 92. Na spektakl zaprasza TERMINAL EVENT.

Konkurs

Konkurs rozstrzygnięty, wejściówki otrzymają: Bronisława Horsch oraz Jolanta Przybylska.