3200 sprzedanych biletów w weekend w Forum!

3200 sprzedanych biletów w weekend w Forum!
fot. BOK-MCC Bolesławieckie kino przeżyło oblężenie w Walentynki. Dobrze dobrany repertuar przyciągnął do kina rekordową liczbę widzów.
istotne.pl bok-mcc, ewa lijewska-małachowska, kino forum, maciej stuhr, tomasz karolak

Widzowie nabardziej docenili świetną polską komedię "Planeta singli" z doborową ekipą polskich aktorów: Maciejem Stuhrem, Agnieszką Więdłochą, Tomaszem Karolakiem i Weroniką Książkiewicz. W weekend zakochanych sala kinowa była wypełniona po brzegi.

- Bardzo cieszymy się z tej frekwencji i dziękujemy naszym widzom, że wybierają bolesławieckie kino - powiedziała dyrektorka BOK-MCC Ewa Lijewska-Małachowska.

Planetę singli można oglądać do środy 25 lutego. Szczegółowy repertuar na bolesławieckiej stronie kina Forum.

Redakcja istotne.pl gratuluje i cieszy się z rewelacyjnej frekwencji kina Forum.

Planeta Singli to nowy film twórcy komediowego fenomenu polskich kin, przebojowych Listów do M.Bohaterka Planety Singli Ania () jest uroczą, romantyczną, ale niezbyt pewną siebie nauczycielką, poszukującą idealnego mężczyzny na internetowych portalach randkowych. Przypadkiem, w walentynkowy wieczór, spotyka showmana Tomka (Maciej Stuhr), który prowadzi najpopularniejszy i najbardziej kontrowersyjny program telewizyjny w kraju. Zachwycony niepoprawnym romantyzmem Ani, proponuje jej, żeby została bohaterką jego show ona będzie umawiać się na randki przez internet, a on w swoim programie pokaże prawdziwą twarz facetów flirtujących w sieci i wyśmieje naiwność kobiet szukających tam ideału. Szalone randkowe przygody Ani szybko stają się wielkim przebojem. Jednak pewnego dnia Ania nieoczekiwanie spotyka idealnego faceta Antoniego (Michał Czernecki). Naciskany przez bezwzględną szefową stacji (Ewa Błaszczyk) Tomek musi ratować oglądalność programu. A może i własne uczucie do Ani. Czy można odnaleźć miłość w internecie? Czy w serwisach randkowych czeka na nas wymarzona druga połówka? Odpowiedzi na te pytania poszukują gwiazdy Planety Singli.