Będą progi zwalniające na ul. Rzemieślniczej

Będą progi zwalniające na ul. Rzemieślniczej
fot. UM Bolesławiec Urząd Miasta w Bolesławcu podpisał umowę z firmą ABM Zgorzelec na wykonanie progów zwalniających wraz z oznakowaniem i montaż słupów oświetlenia ulicznego na ul. Rzemieślniczej.
istotne.pl inwestycja, um bolesławiec, rzemieślnicza

Zakres rzeczowy zadania obejmuje wykonanie dwóch progów zwalniających z mas bitumicznych wraz z oznakowaniem poziomym oraz pionowym. W zakres prac wchodzi m.in. montaż i posadowienie 14 słupów oświetlenia ulicznego na istniejących fundamentach betonowych wraz z oprawami oświetleniowymi. Koszt zadania wynosi 37 500 zł. Środki pochodzą z budżetu miasta. Zakończenie prac zaplanowano na 10 kwietnia 2016 r.

Zakończyła się budowa ulicy RzemieślniczejZakończyła się budowa ulicy Rzemieślniczejfot. UM Bolesławiec

Warto przypomnieć, że prace przy budowie ulicy Rzemieślniczej zakończyły się w styczniu br. Ulica, powstała na nowo wybudowanym osiedlu domków jednorodzinnych, stanowi pierwszy etap budowy dróg na tym osiedlu. Następna będzie ulica Herberta. Wzdłuż ulicy Rzemieślniczej wykonana została ścieżka rowerowa z betonu asfaltowego o powierzchni 704,42 m2. Uruchomienie oświetlenia nastąpi po wykonaniu drogi przy ul. Herberta.

informacja zlecona