Jacek Łuczkowski: dwa mecze dzielą nas od II ligi!

Jacek Łuczkowski: dwa mecze dzielą nas od II ligi!
fot. BTS Elektros W pierwszym meczu finałowego turnieju w Kozienicach "Elektryczni" wygrali z Miliczem 3:0.
istotne.pl bts, finał, kozienice

Wspalniale BTS Elektros Bolesławiec rozpoczął finałową walkę o II ligę. W turnieju o wszystko w Kozienicach (województwo mazowieckie) "Elektryczni" zaczęli od mocnego uderzenia. W pierwszym z trzech meczów kiozienickiego turnieju BTS spotkał się z dobrze mu znaną drużyną z Milicza.

W pierwszej odsłonie tego starcia nasi siatkarze rozgromili MUKS Ziemia Milicka Milicz 25:10. W drugim secie bolesławianie także nie oszczędzili rywali, wygrywając 25:13. W trzeciej części BTS Elektros pokonał rywala do 21 i wygrał całe spotkanie 3:0!

Wynik spotkania dowodzi, że nasi są w przysłowiowym "gazie". - Dwa mecze dzielą nas od II ligi, powiedział zaraz po zakończeniu piątkowego spotkania uszczęśliwiony prezes BTS Elektros Jacek Łuczkowski. Już jutro (14 maja) siatkarze z Bolesławca zmierzą się z UKS-em Iflo Kosmet-Hurt Biała Podlaska, natomiast w niedzielę na naszych siatkarzy będzie czekał gospodarz turnieju KKS Kozienice.

BTS Elektros wystąpił w składzie: M. Świerzewski, W. Nitecki, A. Sławnikowski, K. Biczak, T. Włoszczyński, R. Walkowiak, R. Wójtowicz, Ł. Mesjasz, P. Induła, M. Jaroni, P. Kozłowski, D. Śliwiński i P. Filistyński.

BTS/ii