Kabaret Młodych Panów zaserwował wspaniałą zabawę w BOK-MCC

Kabaret Młodych Panów zaserwował wspaniałą zabawę w BOK-MCC
fot. BOK-MCC W czwartkowy wieczór, 12 maja w sali Forum BOK-MCC ponad 800 osób obejrzało jubileuszowy program „10/10, czyli urodziny!” ekipy z Rybnika czyli: Roberta Korólczyka, Mateusza Banaszkiewicza, Bartka Demczuka i Łukasza Kaczmarczyka.
istotne.pl bok-mcc, kino forum, kabaret panów

Kabaret Młodych Panów dwukrotnie, w dwugodzinnym programie zaprezentował znane i mniej znane, ale zawsze zabawne skecze, które wywoływały salwy śmiechu widzów. Do jednej ze scenek zaangażował osobę z widowni, często też nawiązywał do znanych naszym mieszkańcom miejsc: Ocic, Łąki, Kruszyna czy też rzeki Bóbr. Bolesławiecka publiczność miała okazję obejrzeć m.in. skecz "Klinika", który w zabawny sposób przedstawia temat zmiany płci oraz „Zapraszamy do restauracji”, czy też „Przyjęcie do policji”. Na bis wysłuchaliśmy zespołu muzycznego Trójząb Neptuna.

Spontaniczne, częste wybuchy śmiechu to najlepszy dowód, że wszyscy zgromadzeni doskonale się bawili. Po występnie widzowie mieli okazję spotkać się z kabareciarzami, zakupić „w promocyjnych cenach” płyty DVD z ich programami czy też wykonać wspólne zdjęcie.

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC