PiS wygrało. Komentarze Ogrodnika, Krzemińskiego i Sakowskiego

PiS wygrało. Komentarze Ogrodnika, Krzemińskiego i Sakowskiego
fot. Krzysztof Gwizdała Rewolucja w Sejmie. Według sondażowych wyników Prawo i Sprawiedliwość będzie rządzić samodzielnie. Mamy komentarze bolesławieckich kandydatów na posła.
istotne.pl wybory

– Cieszę się, że moja partia wygrała, że będzie mogła samodzielnie rządzić. Mam nadzieję, że wyniki się nie zmienią. Teraz olbrzymia odpowiedzialność przed Prawem i Sprawiedliwością. Szybko okaże się, jak będą realizowane obietnice, ale myślę, że będą – powiedział Wiesław Ogrodnik, który w Legnicy razem z kolegami z PiS świętuje zwycięstwo.

– Partia wymaga reform, bo za bardzo zajęła się wielką polityką, a za mało skupiła się na ludziach. Teraz trzeba będzie wyciągnąć duże konsekwencje i wpuścić nowe pokolenie. Musi być zmiana pokoleniowa, musimy się zreformować – powiedział Arkadiusz Krzemiński, bolesławiecki kandydat Platformy Obywatelskiej.

– Po ośmiu latach rządzenia wynik Platformy jest bardzo wysoki. Myślę, że po czterach latach wrócimy do rządzenia – powiedział z kolei Mirosław Sakowski, drugi bolesławiecki kandydat PO, który we Wrocławiu razem z czołowymi politykami Platformy oglądał pierwsze sondażowe wyniki.

A jakie jest Wasze zdanie na temat wyborów?