Michał Bajor ponownie wystąpił w Bolesławcu

Michał Bajor ponownie wystąpił w Bolesławcu
fot. BOK-MCC W ramach kulturalnych czwartków w wypełnionej po brzegi sali Forum BOK-MCC odbył się koncert „Moja miłość”.
istotne.pl bok-mcc, kino forum, michał bajor

To kolejny, świetny recital autorski Michała Bajora, tym razem z utworami z dziewiętnastej płyty. Artysta często i z ochotą odwiedza nasze miasta. W roku 2010 zaprezentował swoje interpretacje piosenek Marka Grechuty i Jonasza Kofty. W 2011 roku przyjechał ze swoim rewelacyjnym koncertem piosenek francuskich i oczarował słuchaczy interpretacją „Nathalie” oraz utworami Piaf, Aznavoura i Garou.

Tłumy na koncercie Michała Bajora w BolesławcuTłumy na koncercie Michała Bajora w Bolesławcufot. BOK-MCC

W marcu 2014 mieliśmy okazję usłyszeć artystę w repertuarze z płyty „Moje podróże”, z tekstami Wojciecha Młynarskiego i muzyką skomponowaną przez m.in. Włodzimierza Korcza i Włodzimierza Nahornego.

Wczorajszy koncert, to trzecie z rzędu, po „Od Piaf do Garou” i „Moje podróże”, spotkanie z Michałem Bajorem i utworami do których słowa napisał mistrz piosenkowych perełek, Wojciech Młynarski. Tym razem wysłuchaliśmy piosenek o miłości. W trakcie koncertu usłyszeliśmy dwie nowe piosenki, napisane dla niego przez mistrza, a nagrane na płycie w duetach z Alicją Majewską i Anią Wyszkoni.

Po koncercie miłośnicy twórczości Michała Bajora mieli okazję zakupić płyty artysty oraz otrzymać autograf.

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC