Trzy premiery w kinie Forum na weekend

Trzy premiery w kinie Forum na weekend
fot. BOK-MCC Od piątku, 1 kwietnia, na ekranie Forum BOK-MCC trzy premierowe tytuły: „Kung Fu Panda 3”, „Moje wielkie greckie wesele 2” oraz „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”.
istotne.pl bok-mcc, kino forum

Od 6 kwietnia w holu kina Forum prezentowana jest wystawa rzeźb ze stali Sebastiana Kucharskiego „Art from SCRAP”.

  • „Kung Fu Panda 3”, animowany film o nowych przygodach pandy Po, mistrza wschodnich sztuk walki. Po spotyka swego dawno zaginionego ojca, obaj wyruszają do sekretnej krainy pand, gdzie poznają nowych, przezabawnych bohaterów. Gdy nadprzyrodzony złoczyńca Kai zaczyna pustoszyć całe Chiny, pokonując wszystkich mistrzów kung fu, Po musi dokonać niemożliwego – wytrenować całą wioskę swych rozbrykanych, niezdarnych współbraci, by utworzyli drużynę niepokonanych Kung Fu Pand! Seanse w kinie Forum w wersji cyfrowej i 3D.
  • „Moje wielkie greckie wesele 2”, po kilkunastu latach od wesela Toula i Ian wciąż bezskutecznie próbują uwolnić się od wszędobylskich greckich krewnych. Gdy czasem zdobędą trochę wolności, zaraz nadarza się okazja, by kochający się rodzinny krąg ponownie zacisnął się jak pętla na szyi. Ich córka Paris wybiera się na studia, a rodzina oczywiście musi zatwierdzić wybór uczelni. Zanosi się na trzęsienie ziemi, bo dziewczyna pragnie opuścić rodzinne Chicago, a co gorsze jej nowy chłopak nawet nie udaje Greka. Jednak prawdziwe tsunami dopiero przed nami. Otóż rodzice Tulli - Maria i Gus - odkrywają, że ich małżeństwo jest nieważne, więc formalnie wciąż są do wzięcia, a to dopiero początek…

 

 

  • „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”, w obawie przed poczynaniami nieposkromionego superbohatera o boskich rysach i zdolnościach, najznamienitszy obywatel Gotham City, a zarazem zaciekły strażnik porządku, staje do walki z otaczanym czcią współczesnym wybawcą Metropolis, podczas gdy świat usiłuje ustalić, jakiego bohatera naprawdę potrzebuje. Wobec konfliktu, który rozgorzał między Batmanem i Supermanem, na horyzoncie szybko pojawia się nowy wróg, stawiając ludzkość w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa, z jakim jeszcze nigdy nie musiała się mierzyć. Seanse na naszym ekranie w wersji cyfrowej oraz 3D, z napisami lub dubbingiem.

Szczegóły i rezerwacja na bolesławieckiej stronie kina Forum.

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC