BTS Elektros na ostatniej prostej przed barażami o II ligę

BTS Elektros na ostatniej prostej przed barażami o II ligę
fot. BTS Elektros W tę sobotę pożegnalny – w tym sezonie – mecz siatkarzy BTS Elektros na własnym parkiecie.
istotne.pl siatkówka, bts elektros

Przed naszymi zawodnikami arcyważny mecz z ekipą ZTS Ząbkowice Śląskie. Aby nasi siatkarze mogli być pewni drugiego miejsca w tabeli, dającego szansę gry w barażach o II ligę, muszą wygrać zarówno spotkanie z Ząbkowicami, jak i starcie z Opalem Kudowa-Zdrój (9 kwietnia na wyjeździe).

Team z Ząbkowic ma obecnie 5 pkt straty do wicelidera rozgrywek, czyli BTS Elektros. Nie należy jednak sugerować się wynikiem z pierwszej rundy (bolesławianie pokonali wtedy ząbkowiczan 3:0). Dla rywali „Elektrycznych” będzie to mecz ostatniej szansy i na pewno tanio skóry nie sprzedadzą. Nasi zaś zapowiadają pełną mobilizację i walkę o każdą piłkę.

Dlatego też Bolesławieckie Towarzystwo Siatkarskie zaprasza na ten mecz i prosi o gorący doping. Spotkanie odbędzie się – uwaga! – w sobotę 2 kwietnia w sali Miejskiego Zespołu Szkół nr 2 w Bolesławcu (ul. Jana Pawła II). Początek o 12:00. Wstęp wolny.

PlakatPlakatfot. BTS Bolesławiec

Po tym spotkaniu „Elektrycznych” czeka jeszcze wyjazdowy mecz z Kudową-Zdrój. Natomiast w ostatniej kolejce rozgrywek (16 kwietnia) będą pauzować.

BTS Bolesławiec/ii