Finał III Przeglądu Piosenek Jacka Kaczmarskiego

Finał III Przeglądu Piosenek Jacka Kaczmarskiego
fot. www.sxc.hu (RAWKU5) W piątek, 8 kwietnia o 18.00 w Centrum Integracji Kulturalnej „Orzeł” BOK-MCC odbędzie się finał III Przeglądu Piosenek Jacka Kaczmarskiego "A mury runą...". W programie: Koncert laureatów i ogłoszenie wyników. Wstęp wolny.
istotne.pl bok-mcc, cik orzeł, jacek kaczmarski

Bolesławiecki Ośrodek Kultury – Międzynarodowe Centrum Ceramiki już po raz trzeci organizuje przegląd dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Konkurs odbędzie się pod patronatem Prezydenta Miasta Bolesławiec Piotra Romana oraz Terenowej Organizacji NSZZ Solidarność w Powiecie Bolesławieckim. Przegląd został zainicjowany w 10. rocznicę śmierci polskiego poety, barda, kompozytora - Jacka Kaczmarskiego.

Część konkursowa odbędzie się w sali wielofunkcyjnej CIK „Orzeł” w piątek, 8 kwietnia o godz. 8.30. Finałem III Przeglądu Piosenek Jacka Kaczmarskiego będzie Koncert laureatów podczas którego zostaną ogłoszone wyniki i wręczone nagrody - wszystkich chętnych zapraszamy o godz. 18.00.

Celem przeglądu jest upamiętnianie, promocja i rozpowszechnianie twórczości Jacka Kaczmarskiego, jak również promowanie idei patriotycznych i niepodległościowych oraz edukacja przyszłych pokoleń.

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC