Nowy, ledowy neon kina Forum

Nowy, ledowy neon kina Forum
fot. MZ Bolesławieckie kino, które bije rekordy popularności oraz ma jeden z najlepszych Dyskusyjnych Klubów Filmowych w Polsce otrzymało nowoczesny szyld.
istotne.pl bok-mcc, ewa lijewska-małachowska, kino forum, neon

Dyrektorka Bolesławieckiego Ośrodka Kultury – Międzynarodowego Centrum Ceramiki uznała, że kino powinno mieć w końcu elegancki neon.

– Kiedy zostałam dyrektorka BOK-MCC kino Forum nie miało napisu – mówi Ewa Lijewska-Małachowska. – Nie stać nas było na wielki szyld, więc cieszyliśmy się, że napis w ogóle powstał. Były to zwykłe litery wycięte ze styropianu, które niestety podziobały ptaki. Zdecydowałam się na nowy ledowy napis w pełni zautomatyzowany, sam włącza się po zmroku, bo nasi wspaniali widzowie są tego warci – dodaje dyrektorka.

Kino Forum - budynek z neonemKino Forum - budynek z neonemfot. MZ

Premiera Gwiezdnych Wojen w kinie Forum

W Forum można kupować bilety w przedsprzedaży na „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy”. Pierwszy seans o północy z 17 na 18 grudnia. Przed nocnym seansem moc atrakcji.

Przedsprzedaż biletów będzie obejmowała wszystkie grudniowe seanse. Dostępne będą następujące wersje i formaty filmu: 2D dubbing, 3D dubbing, 2D napisy, 3D napisy. W związku z dużym zainteresowaniem tytułem, uprzejmie prosimy o wcześniejszy odbiór zarezerwowanych biletów! Szczegóły na bolesławieckiej stronie kina Forum.