Do kina Forum na Mikołajki

Do kina Forum na Mikołajki
fot. BOK-MCC Od piątku, 4 grudnia, na ekranie kina Forum dla młodych widzów animacja „Dobry dinozaur” oraz seanse przedpremierowe filmu przygodowego „Bella i Sebastian 2”.
istotne.pl bok-mcc, kino forum
  • Animacja „Dobry dinozaur” studia Disney/Pixar stawia pytanie: a co by było, gdyby asteroida, która zmieniła bieg życia na Ziemi, wcale nie trafiła w naszą planetę i ogromne dinozaury chodziłyby po niej do dziś? W alternatywnej historii, w której dinozaury nie wymarły, młody Apatozaur Arlo wpada do rzeki i zostaje porwany przez jej nurt. Starając się znaleźć drogę powrotną do domu, zaprzyjaźnia się z małym jaskiniowcem o imieniu Bąbel.
  • „Bella i Sebastian 2”, to kontynuacja świetnie przyjętej w całej Europie ekranizacji bestsellerowej powieści dla młodzieży. Historia niezwykłej przyjaźni chłopca i psa wkracza na nowy etap pełen emocjonujących przygód i wzruszających odkryć. Wychowywany przez przybranego dziadka Sebastian z niecierpliwością czeka na powrót swej przyjaciółki Angeliny. Na wieść o tym, że awionetka, którą podróżowała dziewczyna zaginęła gdzieś w górach, Sebastian i jego wierne psisko Bella wyruszają na pomoc. Niebezpieczna wyprawa obfitować będzie w dramatyczne, ale i zabawne wydarzenia. Pożar lasu, zetknięcie oko w oko z niedźwiedziem, wysokogórska wspinaczka, a przede wszystkim spotkanie z nieznajomym pilotem okażą się dla chłopca i jego psa początkiem zupełnie nowej, niespodziewanej przygody. W jej trakcie Sebastian trafi na ślad swego zaginionego ojca.
  • W filmie „Krampus. Duch Świąt” główny bohater, 12-letni Max, traci wiarę w dobre intencje swojej ekscentrycznej rodziny i buntuje się przeciw obchodom najbardziej magicznych dni w ciągu roku. W ten sposób ściąga na siebie gniew tytułowego złego ducha, który – według wierzeń – przybywa na Ziemię w noc Bożego Narodzenia, by karać niegodziwych.

 

 

Kolejny tydzień na naszym ekranie finał ekranizacji bestsellerowej trylogii Suzanne Collin ”Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2”. Szczegóły i rezerwacja na bolesławieckiej stronie kina Forum.

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC