BTS Elektros: Siatkarscy wicemistrzowie Dolnego Śląska uhonorowani

BTS Elektros: Siatkarscy wicemistrzowie Dolnego Śląska uhonorowani
fot. GA Naszym siatkarzom srebrne medale wręczył szef Wydziału Gier i Dyscypliny DZPS.
istotne.pl bts elektros

Uroczystość wręczenia medali i dyplomów miała miejsce w poniedziałek 18 kwietnia w Centrum Integracji Kulturalnej Orzeł. Jako pierwszy głos zabrał prezes Bolesławieckiego Towarzystwa Siatkarskiego Jacek Łuczkowski:

Wiemy, drodzy przyjaciele, z jakiego powodu się dziś spotkaliśmy. Nasza wizytówka – BTS Elektros Bolesławiec – zdobyła wicemistrzostwo III ligi. Gdyby ktoś pisał pracę magisterską czy doktorską i przyjechał do nas, to powiedziałby, że to się w ogóle nie powinno udać, biorąc pod uwagę względy ekonomiczne. Ale oprócz pieniędzy są też inne rzeczy: miłość do siatkówki, pasja, poświęcenie, bezinteresowność, wolontariat, determinacja i przyjaźń. I myślę, że to wszystko znakomicie zagrało w naszym klubie.

I dodał: – Będę bardzo zaskoczony, jeśli ten zespół nie znajdzie się w finale.

Srebrne medale naszym siatkarzom wręczył Ryszard Dietrich, przewodniczący Wydziału Gier i Dyscypliny Dolnośląskiego Związku Piłki Siatkowej. Uroczystość uświetnił występ grupy Canon z BOK-MCC.

Jak czytamy na facebookowym profilu BTS Elektros Bolesławiec:

Dla naszych siatkarzy sezon wcale się nie kończy! Rozgrywki III-ligowe co prawda dla „Elektryczych” dobiegły końca, ale 29 kwietnia zaczyna się walka w barażach o II Ligę.