W kinie Forum nowy film Allena Śmietanka towarzyska

W kinie Forum nowy film Allena Śmietanka towarzyska
fot. BOK-MCC Od piątku 12 sierpnia, premierowo dwa tytuły Mój przyjaciel smok, film familijny Disneya oraz najnowsza komedia romantyczna w reżyserii Woody’ego Allena Śmietanka towarzyska.
istotne.pl bok-mcc, kino forum

Akcja filmu „Śmietanka towarzyska” rozgrywa się w latach 30. ubiegłego stulecia, a jej tłem są modne kluby nocne, eleganckie przyjęcia i malownicze zakątki Nowego Jorku i Los Angeles. Bobby jest wrażliwym romantykiem z Bronxu. Licząc na spełnienie marzeń o wielkiej karierze, wyrusza w podróż do Los Angeles, gdzie zaczyna pracę u swojego wujka Phila – agenta topowych gwiazd Hollywood. Na miejscu poznaje piękną sekretarkę Vonnie . Chłopak bez pamięci zakochuje się w dziewczynie, nie wiedząc jeszcze, że ta znajomość wywróci jego życie do góry nogami.

 

W filmie „Mój przyjaciel smok” Pan Meacham, miejscowy rzeźbiarz, od lat bawi miejscową dzieciarnię opowieściami o złowrogim smoku zamieszkującym lasy zachodniego wybrzeża Ameryki. Jego córka Grace, która jest leśnikiem, uważa je za najzwyklejsze bajki… dopóki nie poznaje małego Pete’a. Ten tajemniczy dziesięciolatek twierdzi, że mieszka w lesie sam, bez rodziny, jedynie z wielkim zielonym smokiem o imieniu Elliott. I z tego co mówi chłopiec, jego niezwykły towarzysz przypomina smoka z opowiadań Pana Meachama. Grace postanawia dowiedzieć się skąd wziął się Pete, gdzie jest jego dom i jaka jest prawda o smoku. Obraz wyświetlany w wersji tradycyjnej oraz w formacie 3D.

 

Poranek na bis 

W sobotę 13 sierpnia w cyklu Poranek na bis, zapraszamy na animację „Ale cyrk!” 3D. Jest to niezwykła opowieść o kundelku akrobacie, który korzystając z pomocy zgłasza się do wielkiego konkursu dla cyrkowców. Godz.12.15. Cena biletu tylko 9 zł.

 

Letnie kino w dychę "Mały książe" w 3D

W niedzielę 14 sierpnia o godz.12.15, kolejna odsłona „Letniego Kina w dychę” animacja „Mały Książę” 3D, niezwykła ekranizacja jednej z najsłynniejszych książek na świecie. Cena biletu tylko 10 zł.

 

Ponadto drugi tydzień „Legion Samobójców” film opowiadający o grupie złoczyńców, która otrzymuje od rządu szansę na odkupienie, wypełniając misję zagrażającą ich życiu. Obraz wyświetlany w wersji tradycyjnej oraz w formacie 3D.
Szczegóły i rezerwacja na stronie bolesławieckiego kina Forum.