W tę sobotę Bieg o ceramicznego buta Ceramiki Millena

W tę sobotę Bieg o ceramicznego buta Ceramiki Millena
fot. Klub Biegacza Bolesławiec Już 20 sierpnia odbędzie się I bieg zaliczany do Powiatowej Ligi Biegowej – Bieg o ceramicznego buta Ceramiki Millena.
istotne.pl bieg, klub biegacza bolesławiec, ceramika millena

Głównym sponsorem biegu jest Ceramika Millena w Parzycach, która z tej okazji wykonała unikalne ceramiczne buty, które otrzymają zdobywcy 1 miejsca w kategorii open kobiet i mężczyzn, a także puchary za zajęcie miejsca 2 i 3. Dodatkowe nagrody – dwa zegarki do biegania Garmin Forerunner 10 – zostaną rozlosowane wśród tych osób, które ukończą bieg w kategorii open (damski oraz męski). Fundatorem zegarków jest Ensila Group Sp. z o.o. z Bolesławca. Urządzenie Forerunner 10 to najprostszy zegarek GPS do biegania firmy Garmin. Urządzenie dokładnie monitoruje pokonywany dystans, osiąganą prędkość i liczbę spalonych kalorii, pozwalając śledzić realizację swoich celów.

W tę sobotę Bieg o ceramicznego buta Ceramiki MillenaW tę sobotę Bieg o ceramicznego buta Ceramiki Millenafot. Klub Biegacza Bolesławiec

Bieg o ceramicznego buta Ceramiki Millena odbędzie się 20 sierpnia na ścieżkach leśnych w Bolesławcu przy ul. Piastów. Dzieci z klas 1–3 pobiegną o 9:00 i będą miały do pokonania około kilometrowy dystans, dzieci z klas 4–6, które rozpoczną bieg o 9:30, przebiegną ok. 2 km. Bieg w kategorii open rozpocznie się o 10:00. Jego uczestniczy będą rywalizować na dystansie około 5 km.

Biuro zawodów, mieszczące się na polanie w lesie przy ul. Piastów w Bolesławcu, będzie czynne 20 sierpnia, od godziny 8:00. Start i meta biegu – polana w lesie przy ul. Piastów w Bolesławcu. Szczegółowe informacje o Biegu o ceramicznego buta Ceramiki Millena z Parzyc (gmina Nowogrodziec) można znaleźć na stronie Klubu Biegacza Bolesławiec.

Klub Biegacza Bolesławiec/ii