PCPR: Nabór do programu korekcyjno-edukacyjnego

PCPR: Nabór do programu korekcyjno-edukacyjnego
fot. freeimages.com (glendali) Nie radzisz sobie z napięciem emocjonalnym i stresem? Miewasz niekontrolowane wybuchy złości i ranisz swoim zachowaniem najbliższych członków rodziny? Nie wiesz jak naprawić popsute relacje z rodziną?
istotne.pl pcpr

Chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o sobie samym, zdobyć umiejętności komunikowania się i rozwiązywania konfliktów w rodzinie bez stosowania przemocy? Masz okazję, by zmienić swoje życie i poprawić relacje z innymi! – Udział w programie korekcyjno-edukacyjnym umożliwi Ci zdobycie nowych umiejętności ułatwiających rozwiązywanie konfliktów w rodzinie za pomocą dialogu i negocjacji, bez stosowania przemocy – mówią pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. – Do programu zapraszamy wszystkie osoby, które stosują przemoc w osiąganiu celów i rozwiązywaniu konfliktów, mające trudności w relacjach z innymi, zauważające trudności z rozpoznawaniem przeżywanych emocji oraz z ich samokontrolą.

Zajęcia rozpoczynają się w środę 24 sierpnia i potrwają do grudnia br. Prowadzić je będą wykwalifikowani trenerzy: Ewa Walorska oraz Marcin Szczepaniak. Szczegółowe informacje można uzyskać w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Bolesławcu przy ul. Armii Krajowej 12, pok. 108, oraz dzwoniąc pod numer telefonu 75 612 17 84.

PCPR Bolesławiec/ii