Moc promocji w bolesławieckiej galerii

Moc promocji w bolesławieckiej galerii
fot. Galeria BCC W najbliższy weekend zapraszamy do Krainy Promotek w Galerii Bolesławiec City Center. Czekają na Ciebie super rabaty i atrakcyjne niespodzianki.
istotne.pl bolesławiec, galeria city center

Galeria BCC rozpoczyna w trakcie Bolesławieckiego Święta Ceramiki nową akcję promocyjną „Kraina Promotek”.

Kim są Promotki?

Promotki to przemiłe stworzenia, które przyszły na świat podczas otwarcia Galerii Bolesławiec City Center i mieszkają w niej do dnia dzisiejszego. Właśnie osiągnęły wiek promotkowej dojrzałości i mogą wyjść z ukrycia. Pomogą Wam odnajdywać najlepsze promocje w sklepach BCC, a dodatkowo umilą najmłodszym przebywanie w Galerii.

promotki galerii BCCpromotki galerii BCCfot. Galeria BCC

W Promocji - czyli Krainie Promotek zawsze coś się dzieje. Pomotki to bardzo ruchliwe i energetyczne stworzonka, dlatego aby je spotkać należy dobrze się rozejrzeć. Żyją bowiem zarówno na wieszakach z ubraniami (gdzie znajdziemy etykietki promotek) jak również na półkach z produktami - nasi zaufani sprzedawcy często wiedzą gdzie można je spotkać.

Jak wyglądają Promotki?

Promotki to przemiłe, pluszowe stworzenia, które pokochają nie tylko najmłodsi. Z całą pewnością odnajdziecie je podczas Święta Ceramiki w Krainie Promotek, a zdjęcie z naszymi nowymi bohaterami będzie wspaniałą pamiątką.

Jak wziąć udział w akcji podczas najbliższego weekendu?

Zbieraj paragony i wymieniaj na Promotki. Każde 70 zł to 10 Promotek. Weź udział w akcji, a dostaniesz pyszną mrożoną kawę, chłodzącą lemoniadę lub kosmiczną watę cukrową dla dzieciaków. Szukaj także promotkowych etykiet, dzięki którym zapłacisz mniej za zakupy w specjalnie oznaczonych sklepach…

Ale to nie wszystko – zbieraj promotki na specjalnie do tego przygotowane listki. Pełny listek czyli 80 promotek to super nagroda (szczegóły już wkrótce). Poza tym każdy pełny listek weźmie udział w Mega Loterii Urodzinowej Krainy Promotek w listopadzie. Czekają wspaniałe nagrody!

Zapraszamy do Bolesławiec City Center - Twojej Galerii Korzyści.