Siatkarze BTS Elektros najlepsi w 3 turnieju Ligi Trzech Plaż w Zawidowie

Siatkarze BTS Elektros

Tegoroczna edycja Ligi Trzech Plaż zakończona! Ostatni, trzeci turniej finałowy miał miejsce w niedzielę 16 sierpnia na boiskach do siatkówki plażowej w Zawidowie (powiat zgorzelecki).

W zawodach udział wzięło 13 dwuosobowych zespołów ze Zgorzelca, Bolesławca, Bogatyni, Lubania, Wielichowa i Zawidowa. Jak czytamy na facebookowym profilu Ośrodka Kultury w Zawidowie:

Trzeba przyznać, że debiutujące dwie bolesławieckie drużyny znacznie podniosły i tak wysoki poziom rozgrywek w turnieju finałowym.

W finale trzeciego turnieju spotkały się pary Stempień/Łotocki (Allpack) oraz Łukasz Krawiec/Robert Walkowiak (BTS Elektros II Bolesławiec). Nasi siatkarze wygrali 2:0. W meczu o trzecie miejsce także zwyciężył zespół BTS Elektros Bolesławiec (w składzie Kamil Biczak/Rafał Wójtowicz), pokonując 2:0 parę Matusewicz/Mroziński z drużyny Bez Nazwy.