Amy Winehouse w Forum na weekend

Amy Winehouse w Forum na weekend
fot. BOK-MCC Od piątku, 14 sierpnia w kinie Forum premierowo najnowsza komedia Wood'ego Allena „Nieracjonalny mężczyzna” oraz „Amy” prawdziwa historia gwiazdy muzyki Amy Winehouse, która zmarła na skutek zatrucia alkoholowego w wieku 27 lat.
istotne.pl bok-mcc, kino forum

W ramach cyklu bajkowe lato wyjątkowo, ponieważ w niedzielę, 16 sierpnia zapraszamy na animację „Rycerz Blaszka. Pogromca smoków”. Bilet tylko 9 zł.

Na ekranie również dla całych rodzin przepiękna animacja „Mały Książę” w wersji cyfrowej i 3D oraz „Winx Klub-Tajemnica Morskich Głębin”, a także komedia „Ted 2”.

Fabuła "Nieracjonalnego mężczyzny" skupia się na historii profesora filozofii z Rhode Island, którego życie staje na głowie, gdy zaczyna spotykać się z jedną ze swoich studentek. W piękną uwodzicielkę wciela się Emma Stone – nowa muza Allena.

Obraz „Amy”, to dokumentalna opowieść o zmarłej w 2011 roku w wieku 27 lat brytyjskiej wokalistce Amy Winehouse. Historia dziewczyny obdarzonej fenomenalnym talentem, która w bardzo krótkim czasie stała się światową gwiazdą. Film zrealizowany z nieznanych do tej pory materiałów archiwalnych, z bardzo bliska pokazujący jej zawrotną karierę, presję globalnego sukcesu, potrzebę ryzykownego życia i trudne związki z mężczyznami.

Więcej informacji na: kino.boleslawiec.pl

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC