Podwójne zwycięstwo BKS w ostatnim sparingu

W piątek (7 sierpnia) seniorzy BKS rozegrali szósty mecz kontrolny. Tym razem piłkarze Andrzeja Kisiela zmierzyli się w Zagrodnie z tamtejszym Orłem. Z powodu fali upałów mecz był rozgrywany od 18:30. Niestety, nawet o tej porze termomert w cieniu wskazywał 35 kresek.

Podwójne zwycięstwo BKS w ostatnim sparinguPodwójne zwycięstwo BKS w ostatnim sparingufot. MZ

Mecz podzielono na 3 części, po 30 minut każda. Bolesławianie pewnie pokonali A-klasowego rywala strzelając mu 5 bramek i tracąc 1. Można powiedzieć, że nasi piłkarze odnieśli podwójne zwycięstwo, bo wygrali z drużyną przeciwną i z dokuczliwym upałem. Mimo lejącego się z nieba żaru i zmęczenia nasi zawodnicy nie odpuszczali do ostatnich minut. Gole dla naszej drużyny zdobyli: Kacper Wojciechowski (2), zawodnik testowany, Krzysztof Janicki i Marcin Głowacki.

Już za tydzień BKS rozpocznie ligowe zmagania. Mimo kłopotów klub nie zamierza, wbrew krążącym plotkom, nie przystępować do rozgrywek. Na tyle, na ile tylko starczy sił, motywacji i możliwości nasi piłkarze będą walczyć o zwycięstwo w każdym meczu i z każdym rywalem. Zrobią także wszystko żeby obronić IV ligę w Bolesławcu. Dlatego potrzebują pomocy i dopingu od Was Kibiców. Przychodźcie na mecze i wspierajcie BKS, bo BKS gra dla Was, dla Bolesławca! BKS do boju!