Rozdajemy bezpłatne wejściówki

Rozdajemy bezpłatne wejściówki
fot. sxc.hu Ta wiadomość z pewnością ucieszy tych, którzy kochają kino i nie mają planów na długie jesienne wieczory. Serwis Boleslawiec.org rozdaje bezpłatne wejściówki na seanse w kinie Forum.
istotne.pl konkurs, kino

Tym razem zapraszamy na "RRRrrrr!!!" – francuską komedię, której reżyserem jest Alain Chabat, twórca drugiej części filmu o perypetiach ukochanych przez publiczność Asteriksa i Obeliksa. W jednej z głównych ról występuje wybitny aktor, Gerard Depardieu.

Druga z propozycji – "Ja, robot" – ucieszy przede wszystkim entuzjastów gatunku science fiction. Akcja filmu rozgrywa się w stosunkowo niedalekiej przyszłości, w roku 2035, kiedy obecność robotów w codziennym życiu ludzi nie jest niczym nadzwyczajnym. Główną rolę gra lubiany i dobrze pamiętany z "Facetów w czerni" Will Smith.

Więcej na temat filmów dowiecie się... w kinie, a Ci, którym poszczęści się w naszym konkursie, będą mogli zobaczyć wybrany film za darmo.

Do rozdania mamy dwie podwójne wejściówki ufundowane przez Bolesławiecki Ośrodek Kultury. Otrzymają je osoby, które jako pierwsze udzielą poprawnej odpowiedzi na pytanie:

W jakich wersjach językowych został przygotowany dział Miasto serwisu Boleslawiec.org?

Aby wziąć udział w naszym konkursie, należy wysłać odpowiedź za pomocą formularza kontaktowego. Jedna osoba otrzymuje podwójną wejściówkę tylko na jeden film.