Trwają ferie w BOK-MCC

Trwają ferie w BOK-MCC
fot. BOK-MCC Trwa drugi tydzień ferii w Bolesławieckim Ośrodku Kultury – Międzynarodowym Centrum Ceramiki.
istotne.pl bok-mcc, kino forum

Nasz ośrodek odwiedzają uczniowie, którzy wiedzą, że ferie w mieście nie muszą być nudne i z zaangażowaniem korzystają z bogatej oferty bezpłatnych warsztatów prowadzonych w świetnie wyposażonych salach przez doświadczonych instruktorów. Przed nami również kontynuacja przygotowanej na ferie oferty Kina Forum.

W drugim tygodniu ferii oprócz kontynuacji warsztatów wokalnych, teatralnych, aerobiku dla dzieci, warsztatów tańca ludowego i orientalnego są również nowe propozycje. Rozpoczęły się warsztaty tańca hip-hop z Katarzyną Tomczyk - Jakubowską - podstawy tańca dla początkujących.

Warsztaty plastyczne „Impresje - warsztaty malarstwa i tkaniny”, których motywem przewodnim są techniki malarskie, collage oraz praca z tkaniną - batik, stempel prowadzone przez Magdalenę Konieczną. Warsztaty dla młodzieży szkolnej „Oto sieć, jak chcesz to w niej siedź, czyli uroki zimy (a lato niech gdzie indziej lata)”poprowadzą instruktorzy: Katarzyna Zarówny i Czesław Matyjewicz. Podczas zajęć zadaniem uczestników będzie zinterpretowanie pojęcia „sieć” i wyrażenie tego w artystyczny sposób, za pomocą prostych środków wyrazu - wstążek i sznurków. Tak powstałą instalację, która swym zasięgiem obejmie przestrzeń wystawienniczą galerii „W sam raz” (budynek Kina Forum) będzie można zobaczyć w naszym ośrodku przez okres jednego tygodnia, po zakończeniu warsztatów.
Jeszcze dziś spotkają się uczestnicy warsztatów filmowych „No to CIK! Się kręci!”, z tajnikami postprodukcji w filmie i telewizji oraz technikami filmowymi zapoznaje ich Michał Szwed.

Nadal trwają Ferie zimowe w Kinie Forum, zapraszamy w środę (10.02) na „PSY I KOTY- Odwet Kitty 3D” , oraz w piątek (12.02) na film „MIŚ YOGI 3D” - to specjalna oferta na ferie, więc filmy w formacie 3D można zobaczyć za jedyne 10 zł. Ponadto w stałym repertuarze do czwartku (11.02) zapraszamy na hiszpańską animację „Odlotowa przygoda”, a od piątku na ekranie nowy tytuł nie tylko dla najmłodszych, komediowa heca w wielkim mieście, animacja „Misiek w Nowym Jorku”.

W najbliższą sobotę na seansie w ramach cyklu Poranek na bis, polska animacja po rekonstrukcji cyfrowej, którą warto przypomnieć sobie i pokazać naszym dzieciom czyli „Proszę słonia” – bilet tylko 9 zł.

Wszystkich zainteresowanych osiągnięciami uczestników, którzy czas wolny spędzili w Centrum Integracji Kulturalnej „Orzeł” na warsztatach wokalnych, teatralnych i filmowych zapraszamy na „Walentynkowe podsumowanie działań podczas ferii zimowych”, które odbędzie się w CIK „Orzeł” już 12 lutego o godz. 18.00, wstęp wolny.

walentynki w BOK-MCCwalentynki w BOK-MCCfot. BOK-MCC
BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC