Walentynki z BCC - Wyjątkowy prezent znajdziesz w Galerii!

Walentynki z BCC - Wyjątkowy prezent znajdziesz w Galerii!
fot. Galeria BCC Pod takim hasłem w najbliższą niedzielę 14 lutego odbędzie się event w Galerii Bolesławiec City Center.
istotne.pl galeria bcc

Aby otrzymać bony na zakupy lub skorzystać z usług karykaturzysty, który namaluje Wam Wasz walentynkowy portret - wystarczy przyjść i zrobić zakupy za kwotę min. 75 zł. Zapraszamy od 11.00 do 17.00 w najbliższą niedzielę.

Jak zwykle nie zabraknie atrakcji, a tym co łączy nas wszystkich w tym pięknym dniu jest oczywiście miłość….którą już można wyczuć w powietrzu. Wyrazy miłości są różne i różniaste, podobnie jak odcienie tego pięknego uczucia, bo w tym dniu możemy obdarować nim oraz wyszukanym prezentem osoby, z którymi tworzymy związki, osoby ważne w naszym życiu, osoby, które chcemy, aby w naszym życiu zaistniały, jak również tych, których nam brakuje bo są chwilowo gdzieś dalej.

Konkurs na Facebooku

To piękny dzień, który każdy przeżywa na swój własny sposób. My będziemy w Galerii, ponieważ to tam nasze kochane Promotki są w miłosnym klimacie i rozdają bony zakupowe i rabaty do sklepów galerii. Tam również możemy dowiedzieć się jaka jest nasza przyszłość z przymróżeniem oka, otwierając ciasteczko z wróżbą i co ważne tam właśnie w niedzielę możemy utrwalić swoje uczucie w niekonwencjonalny sposób….

Wystarczy dokonać zakupów, najlepiej kupując coś bliskiej osobie, aby rysownik wykonał słodką karykaturę pary w amorach lub zakochanego Walentego czy Walentynki. Utrwalić tą chwilę możemy również dzięki hitowi ostatniego czasu! zdjęciom typu instax czyli wywoływanym natychmiast jak niegdyś polaroid, a także dodatkowymi bonami na zakupy.

Jak można zdobyć walentynkowe nagrody? Zasady są proste:

Zakupy na kwotę min. 75 zł → bon na zakupy w BCC (z wyłączeniem Polo Marketu) na kwotę 10 zł + zdjęcie instax

Zakupy na kwotę min. 100 zł → bon na zakupy w BCC (z wyłączeniem Polo Marketu) na kwotę 10 zł + karykatura, wykonana przez profesjonalnego rysownika gratis.

Dla pierwszych 300 osób, które odwiedzą nasze stoisko promocyjne mamy również GRATIS - ciasteczka z chińską wróżbą!

Jednym słowem atrakcji nie zabraknie! Oczywiście to nie jest wszystko - najlepiej pojawić się w galerii i sprawdzić osobiście co na nas czeka...nie może tam Was zabraknąć :-)

Warto również odwiedzić nasz fanpage, gdzie czeka na Was wyjątkowy konkurs Walentynkowy, w którym do wygrania dla Wyjątkowej pary mamy romantyczny weekend w Zamku Kliczków!

BC-Center - Twoja Galeria Korzyścia