Fani klasycznych pojazdów spotkali się w Tomaszowie

Fani klasycznych pojazdów spotkali się w Tomaszowie
fot. BSK Kolejna edycja Bolesławieckiego Spotkania Klasyków odbyła się w niedzielę 17 lipca w Tomaszowie Bolesławieckim (gmina Warta Bolesławiecka).
istotne.pl auto, tomaszów, motoryzacja, gmina warta, bsk

Poniżej fotorelacja z niedzielnego Bolesławieckiego Spotkania Klasyków, które miało miejsce w Tomaszowie Bolesławieckim (gmina Warta Bolesławiecka).

Wojciech Marcinkiewicz, jeden z organizatorów wydarzenia:

Impreza odbyła się na terenie zabytkowego pałacyku wraz z gospodarstwem w Tomaszowie Bolesławieckim. Dzięki dobremu sercu i miłości do klasyków nowy właściciel pozwolił nam zorganizować spotkanie w tym właśnie miejscu, a także przedstawił nam plany, jakie z nim wiąże w najbliższych latach (odnowa i remont poszczególnych części gospodarstwa etapami).

I dodaje: – Zależało nam na zabytkowej atmosferze (poprzednia edycja miała miejsce na terenie Concordii), ponieważ odnawianie takich miejsc to proces bardzo podobny do odnawiania starego samochodu bądź motocykla.

Na spotkaniu zameldowało się około 60 pojazdów z Bolesławca i okolic. Niestety, pogoda nie dopisała i zakończyło się ono przed czasem. Trzecie Bolesławieckie Spotkanie Klasyków już w sierpniu.