Ogłoszenie o pracy - rejestratorka stomatologiczna

Gajewska Clinic
fot. Gajewska Clinic Prosimy o składanie CV osobiście w Gajewska Clinic , ul. Łokietka 11, 59-700 Bolesławiec lub drogą elektroniczną na adres: [email protected]
istotne.pl 0 praca, ogłoszenie, gajewska_clinic

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju kompetencji do stanowiska asystentki stomatologicznej
  • szkolenie - odpowiedzi na wszelkie pytania i dobre wdrożenie w wykonywane obowiązki przez mentora
  • system motywacyjny (premie)
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • kurs języka angielskiego/niemieckiego
  • elastyczny czas pracy
  • przyjazną atmosferę
  • stabilną i interesującą pracę w placówce o wysokim standardzie usług

Opis stanowiska:

  • rejestracja pacjentów telefoniczna i bezpośrednia
  • przygotowanie stanowiska pracy i dbanie o porządek na stanowisku rejestracji oraz w poczekalni dla pacjentów
  • zamawianie materiałów dentystycznych
  • współpraca z laboratorium techniki dentystycznej
  • zarządzanie magazynem

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w branży stomatologicznej
  • komunikatywność, sumienność, dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej
  • łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność profesjonalnej obsługi pacjenta
  • wysoka kultura osobista
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Prosimy o składanie CV
- osobiście w Gajewska Clinic, ul. Łokietka 11, 59-700 Bolesławiec
- lub drogą elektroniczną na adres : [email protected]
Skontaktujemy się z wybranymi osobami do 30.01.2016.

(informacja zlecona)