Edyta Geppert z muzykami w lutym w Bolesławcu

Edyta Geppert z muzykami w lutym w Bolesławcu
fot. BOK-MCC W czwartek 25 lutego 2016 roku o 19:00 w BOK-MCC (Plac Marszałka J. Piłsudskiego 1c), będzie można usłyszeć ponadczasowe utwory wybitnej artystki, piosenki: „Kocham cię życie” i „Nie żałuję”.
istotne.pl bok-mcc, edyta geppert, piotr matuszczyk, jerzy szarecki

Recital Edyty Geppert z udziałem Piotra Matuszczyka (fortepian) i Jerzego Szareckiego (trąbka) będzie wspaniałą ucztą dla melomanów. Scenariusz do spektaklu napisał i go wyreżyserował Piotr Loretz.

Edyta Geppert znana jest z tego, że z wielką starannością buduje swój repertuar. Jej precyzyjnie wyreżyserowane recitale są rzadką okazją usłyszenia prawdziwych perełek polskiej piosenki literackiej.

Wśród autorów tekstów odnajdujemy: Magdę Czapińską, Agnieszkę Osiecką, Jacka Cygana, Marka Dagnana, Jerzego Ficowskiego, Jonasza Koftę, Wojciecha Młynarskiego, Andrzeja Poniedzielskiego, Jana Kazimierza Siwka , a wśród kompozytorów: Henryka Albera, Włodzimierza Korcza, Seweryna Krajewskiego, Andrzeja Rybińskiego.

Bardzo wiele piosenek z repertuaru Edyty Geppert wytrzymało próbę czasu i stało się evergreenami. Z tych prostych, melodyjnych, małych form słowno-muzycznych artystka wydobywa wielkie emocje, które udzielają się publiczności. Recital Edyty Geppert to znakomita okazją do spotkania z Jej niezwykłym kunsztem interpretatorskim i z tak rzadką już dziś umiejętnością budowania ostro skontrastowanych nastrojów: piosenki liryczne zderzone z dramatycznymi, a dramatyczne z zabawnymi, tzw. Kabaretowymi, reprezentowanymi przez teksty klasyka gatunku – Mariana Hemara. To niezwykła okazja przeżycia emocji, jakich mogą dostarczyć publiczności tylko nieliczni, obdarzeni prawdziwą charyzmą artyści.

Termin

25 lutego (czwartek), godzina 19:00

Miejsce

Bolesławiecki Ośrodek Kultury-Międzynarodowe Centrum Ceramiki

Plac Marszałka J. Piłsudskiego 1c

Bilety do nabycia

W kasie kina Forum (BOK-MCC) Plac Marszałka J. Piłsudskiego 1c, kasa czynna od poniedziałku do niedzieli od 10:00
Bilety grupowe: tel. 794 759 447 mail: teatrsmiechu.bilety@impresariat.eu
Sprzedaż internetowa: Teatr Śmiechu (bez prowizji), na platformie Kup Bilecik

Cena biletu

85 zł
75 zł