Gminny finał WOŚP w Parowej i Osiecznicy. Łącznie 8062,40 zł i 5,30 euro na rzecz Orkiestry

Gminny finał WOŚP w Parowej i Osiecznicy. Łącznie 8062,40 zł i 5,30 euro na rzecz Orkiestry
fot. www.facebook.com/wosp To był już 14 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Parowej, który w tym roku wyjątkowo odbył się w świetlicy wiejskiej.
istotne.pl osiecznica, parowa, wośp

Organizatorzy (GOSiR Osiecznica i SP Parowa) zadbali o dodatkowe atrakcje, którymi były występy gminnych zespołów ludowych. Ale głównym punktem wieczoru była – jak zwykle – licytacja przedmiotów ofiarowanych przez sponsorów. Wśród podarowanych przedmiotów wyróżniały się wyroby ceramiczne, wyprodukowane przez cztery miejscowe firmy (pojawiły się nowe wzory i formy).

Jak czytamy na Parowa.info.pl:

Dzięki hojności sponsorów i miejscowej ludności oraz pracy osób zaangażowanych przy obsłudze 24 finału WOŚP w Parowej zebrano 6 682,83 złotych. W tym roku wielki finał wspomogła także Osiecznica, gdzie w miejscowym Zespole Szkół im. Jana Pawła II zebrano 1 379,57 złotych i 5,30 euro. Łącznie z Parowej i Osiecznicy organizatorzy finału (GOSiR Osiecznica i SP Parowa) przekazali 8 062,40 zł i 5,30 euro, które zostały przekazane do zaprzyjaźnionego sztabu WOŚP w Ruszowie.

Wieczór zakończył pokaz fajerwerków.

Na stronie serwisu Parowa.info.pl więcej o tegorocznym finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Parowej (gmina Osiecznica).

Parowa.info.pl/ii