Zaprzyjaźnione z BTS Elektros cheerleaderki walczą o występ na Finale Euroligi w Berlinie

Zaprzyjaźnione z BTS Elektros cheerleaderki walczą o występ na Finale Euroligi w Berlinie
fot. https://www.facebook.com/Cheerleaders.ZG Dziewczyny z Zielonej Góry, jedna z najmłodszych grup ekstraklasowych oraz euroligowych, mają szansę reprezentować w stolicy Niemiec całą Polskę.
istotne.pl siatkówka, bts elektros, cheerleaderki, zielona góra

Jak czytamy na Facebooku:

Nasze cheerleaderki to jedna z najmłodszych grup ekstraklasowych oraz euroligowych. Pierwsze treningi zespołu odbyły się w październiku w 2011 roku, zaś debiut na koszykarskim parkiecie miał miejsce 19 listopada 2011 r..

Zielonogórzanki są pierwszymi cheerleaderkami w Eurolidze, które wystąpiły na parkiecie europejskiego przeciwnika. W grudniu 2015 roku dziewczęta zaprezentowały się w Atenach podczas meczu Panathinaikos BC vs. Stelmet BC Zielona Góra, razem z greckimi cheerleaderkami stworzyły prawdziwy #ONETEAM!, za co zostały docenione przez włodarzy ligi.

Dziewczęta wykazały się ogromnym zapałem do pracy, który został zauważony przez Euroligę i w sezonie 2013/2014 grupa została zaproszona do konkursu EFESTA dla najlepszych zespołów tanecznych Euroligi, w którym uklasyfikowały się w TOP8.

Zaprzyjaźnione z naszymi siatkarzami z BTS Elektros Bolesławiec cheerleaderki mają szansę wystąpić na Finale Euroligi w Berlinie. Możesz im w tym pomóc, oddając na nie głos. Więcej informacji na Facebooku: https://www.facebook.com/Cheerleaders.ZG, https://www.facebook.com/events/111755849206089/.

www.facebook.com/Cheerleaders.ZG/ii